Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Novoročná výzva z Telerána

10. 01 2022 06:00 |
Novoročná výzva
Novoročná výzva Foto: Fitshaker

Aj vy chcete pre seba niečo spraviť?

Poznáme to takmer všetci. S príchodom nového roka si na zoznam napíšeme niekoľko predsavzatí, pričom na jeho čele najčastejšie kraľuje vízia schudnúť. Ak to chcete s týmto cieľom dotiahnuť do úspešného konca, ponúkame vám riešenie. Zapojte sa do výzvy, vďaka ktorej sa dopracujete k svojmu štíhlejšiemu, zdravšiemu a šťastnejšiemu „ja“.

Ako sa prihlásiť?

Stačí kliknúť na telerano.markiza.sk/sutaze , vyplniť formulár, poslať foto a napísať nám, prečo túžite po vylepšenej postave, spevnení a vyformovaní sexy kriviek. Z prihlásených vyberieme troch, ktorí získajú ročné Fitshaker premium členstvo, ktorého súčasťou je aj Novoročná výzva na rok 2022 a štartovací balíček Fitshaker produktov, ktorý obsahuje jogamatku pre pohodlné a bezpečné cvičenie, sady expanderov na ruky i nohy a fitness diár v limitovanej edícii na rok 2022. Meno troch výhercov sa dozviete v Teleráne, v stredu 26. januára.

Cestu za vysnívanou postavou budeme v rámci Telerána monitorovať. Výhercovia budú vybraní a kontaktovaní na základe výberu internej komisie organizátora.

 Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 7. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na