Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Náhla zmena v Teleráne: Matúš Krnčok bude mať novú moderátorskú partnerku!

24. 05 2022 08:00 | pet
Moderátorskú posádku Telerána čaká zmena
Moderátorskú posádku Telerána čaká zmena Foto: TV Markíza
Lucia Hlaváčková a Matúš Krnčok
Lucia Hlaváčková a Matúš Krnčok
Lucia Hlaváčková a Matúš Krnčok

Zuzana Čimová bude moderovať poludňajšiu spravodajskú reláciu.

V auguste minulého roku sa v Teleráne objavila nová moderátorská dvojica. Zuzana Čimová a Matúš Krnčok nahradili odchádzajúcich Adrianu Polákovú a Dara Richtera. Nováčikovia si rýchlo získali priazeň divákov obľúbeného ranného vysielania, no tí si budú teraz musieť zvyknúť na ďalšiu zmenu. Zuzana sa totiž stane moderátorkou novej poludňajšej spravodajskej relácie Televízne noviny 12.

Matúš, samozrejme, nezostane bez moderátorskej partnerky a jeho novou kolegyňou sa stane Lucia Hlaváčková, pre ktorú nie je Teleráno neznámou pôdou, keďže v ňom uvádzala spravodajský prehľad. Po siedmich rokoch tak končí v redakcii spravodajstva, kde začínala ako 22-ročná a teraz stojí pred ňou ďalšia veľká výzva. Premiéru pred kamerami zažijú 1. júna a vyspovedali sme ich po prvej spoločnej skúške.

 

„Moje najväčšie ďakujem patrí Matúšovi, najlepšiemu moderátorskému kolegovi, akého som si mohla vysnívať. Necelý rok, ktorý sme spoločne odmoderovali, bol veľmi pestrý. Mám za sebou úžasnú skúsenosť,  na ktorú budem vždy rada spomínať. Ďakujem však nielen jemu, ale celému štábu na čele so Zuzkou Štelbaskou. Celý tím Telerána mi bude veľmi chýbať, pretože je tvorený z ľudí, s ktorými sa veľmi dobre spolupracuje a spoločné rána máme úprimne radi. No vídať sa budeme určite aj naďalej. Aktuálne sa teším na novú pracovnú skúsenosť a výzvu a Lucke s Matúšom držím palce, nepochybujem o tom, že budu výborní,“ povedala nám Zuzana Čimová.

ZAK_2475.jpg
Foto: TV Markíza
 

„Veľmi sa teším, že sme našli (dve) nové moderátorky. Zuzka ukázala počas predošlých mesiacov svoj veľký talent v relácii Teleráno. Veľmi sa tomu teším. A teraz dostáva novú šancu, aby si splnila svoj ďalší profesionálny sen – byť moderátorkou novej spravodajskej relácie.  Lucia ukázala na všetkých kamerových skúškach svoje nadanie pre moderovanie rannej šou. Myslím si, že toto je rola pre ňu šitá na mieru. Verím, že tieto zmeny diváci privítajú. Obidvom kolegyniam držím palce na novej televíznej ceste,“ vyjadril sa riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky Henrich Krejča.

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 7. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na