Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Moderátor Telerána mal nehodu

13. 09 2021 07:30 | markiza.sk
Moderátori Telerána
Moderátori Telerána Foto: Markíza
Matúš Krnčok a Zuzana Čimová
Matúš Krnčok a Zuzana Čimová
Matúš Krnčok a Zuzana Čimová

Po tom, čo skočil do bazéna, zasiahol nosom schod pod vodou.

Matúš Krnčok dostal v rovnakom období hneď dve veľké pracovné výzvy. Stal sa moderátorom Telerána a vrátil sa tiež za mikrofón do rádia. Premiéru v markizáckej rannej šou zvládol spolu s kolegyňou Zuzkou Čimovou, ktorá je tiež novou členkou moderátorského tímu, výborne.

Otec dvoch dcér však na uplynulé dni nebude spomínať v najlepšom. Nešťastnou náhodou sa zranil. Keď skočil do bazéna, nevšimol si schodík a narazil si nos. Našťastie, nič vážnejšie sa nestalo, zdravotník Matúša na mieste ihneď ošetril a je v poriadku.

Matúš Krnčok mal nehodu
 

„Skočil som do bazéna šípku a zasiahol som nosom schod pod vodou, ktorý oddeľoval plytkú a hlbokú časť bazéna. Našťastie, je to len povrchové zranenie, som rád, že sa nestalo horšie,“ opísal nehodu moderátor.

Incident neohrozil ani jeho najbližšie vysielanie v Teleráne. „Našťastie, Matúšovo zranenie je podľa všetkého len povrchové. Vďaka tomu nebolo treba meniť rozpis a diváci sa na Zuzku a Matúša, hoci dočasne ‚vyzdobeného‘, môžu tešiť v Teleráne už v utorok,“ povedala Zuzana Štelbaská, šéfdramaturgička Telerána.

Teleráno si nenechajte ujsť od pondelka do piatka od 6.00 h na Markíze.

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 15. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na