Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Martina Schindlerová stále používa priezvisko exmanžela: Má na to pádny dôvod!

09. 08 2021 11:30 | kf
Martina Schindlerová sa poriadne zmenila
Martina Schindlerová sa poriadne zmenila Foto: instagram/martinaschindlerova

Zmenená speváčka prekvapila fanúšikov.

Pri Martine Schindlerovej si každý spomenie na jej účinkovanie v speváckej súťaži SuperStar. Odvtedy však ubehlo už niekoľko rokov a speváčka si prešla veľkými zmenami. Má za sebou náročný rozvod a vychováva sama dcéru Martinku a syna Kamila.

Po dlhej odmlke, kedy sa Matina venovala len rodine, prichádza s hudobnou novinkou. Zabudnite na emotívne balady, speváčka prekvapuje fanúšikov tanečným hitom. V klipe s názvom Tanec sa Martina objavila v odvážnych outfitoch a zvodnými pohybmi nasleduje tanečníkov.

„Do poslednej chvíle sme nevedeli, či sa bude točiť v plánovaný termín, lebo sme nemali lokalitu, preto som netrénovala ani žiadnu choreografiu. Miňo Kereš mi však povedal, že keď pôjde ostrá, tak to proste dám. A dala som to. Táto pieseň je pre mňa úplne iná, lebo je tanečná a ľudia sa na ňu hýbu, lebo predtým bolo pre mňa vrchol ocenenia, keď boli z mojej tvorby dojatí,“ prezradila Martina.

Popri speve sa dala na inú profesiu

Okrem novej pesničky sa Martina našla aj v novej profesii. Málokto o nej vie, že vyštudovala právo a teraz vystupuje na vysokej škole ako profesorka. Je to pre ňu diametrálne iný svet ako šoubiznis a práve preto učenie tak miluje.

„V škole vôbec nerozoberáme to, že spievam. Štúdium práva ma vyvažuje, lebo šoubiznis je úplne iný ako akademická pôda. Vyhovuje mi to, lebo rozprávam v súvetiach a som v prostredí intelektuálov a veľmi si vážim všetky kapacity, medzi ktorými sa tam môžem pohybovať,“ hovorí Martina.

V rozhovore pre Teleráno sa dozviete, ako reagujú žiaci na to, že majú za učiteľku úspešnú speváčku a prečo používa priezvisko exmanžela.

 


zdroj: YouTube/Martina Schindlerová

Upútavka

 
Teleráno - vo štvrtok, 26. mája, o 6.00!
Sledujte celé epizody na