Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Prekvapivá záľuba novej moderátorky: Z krásnej Zuzky nespustíte oči

26. 05 2021 09:00 | zv
Zuzana Čimová
Zuzana Čimová Foto: Instagram/zuzanacimova
Zuzana Čimová
Zuzana Čimová
Zuzana Čimová

Zdanie o jemnej víle môže klamať.

Len nedávno sa diváci Telerána dozvedeli, že obľúbená dvojica Adriana Poláková a Daro Richter v rannej relácii končí a už sú známi aj moderátori, ktorí ich na obrazovke nahradia. Fanúšikovia Telerána sa môžu tešiť na nové tváre - Zuzku Čimovú a Matúša Krnčoka.

TIP: Adriana Poláková v tom má jasno: Čo bude robiť po odchode z Markízy v Rakúsku?

Práve Zuzka nie je pre divákov rannej relácie „žiadna neznáma“, keďže na obrazovkách Markízy ju môžete vídať už dva a pol roka. Aké mala pocity, keď sa dozvedela, že sa stala tvárou Telerána a aká je krásna a talentovaná moderátorka v súkromí? Prezradila nám to ona sama.

Možno vás prekvapí, že na pohľad jemná krásna obľubuje thajský box a to nie je jediná aktivita, ktorej sa venuje.

Vysnívané Teleráno

94E6AF06-6242-4E8D-A503-6EC57AF18626_1_105_c.jpeg
 

Zuzi, vieme, že si skromné a pokorné „dievča“. Keď ťa zavolali na kamerové skúšky, mala si vôbec predstavu o tom, že sa staneš novou moderátorkou Telerána?

Do všetkého sa snažím ísť vždy naplno a podať maximum. Tak tomu bolo aj v rámci kamerových skúšok. Povedala som si, budem sa snažiť najviac, ako viem a uvidíme. No úprimne ma výsledok zaskočil a veta: „Zuzka, Matúš, vybrali sme si vás,“ mi bude znieť v ušiach ešte veľmi dlho.

Aké si mala pocity, keď si sa dozvedela, že si vybrali teba?

Neopísateľné. Považujem sa za prevažne racionálne zmýšľajúceho človeka, no v tomto momente ma absolútne prevalcovali emócie. Je to pre mňa naozaj veľká vec a uvedomujem si, že sa nedeje často. O to viac si takúto príležitosť vážim a nesmierne sa z nej teším. Všetky moderátorské dvojice vrátane Aďky a Dara, po ktorých túto úlohu preberáme, sú obrovskí profesionáli a úžasní ľudia. Je mi cťou, že môžem patriť medzi nich.

Aký bol tvoj začiatok a posun v Teleráne?

Prihlásila som sa ako študentka na neplatenú stáž do Telerána. Veľmi som si priala nazrieť zblízka na prácu v televízii, bol to vždy môj veľký sen. Práca so slovom, s mikrofónom a pred kamerou ma bavila od detstva a hovorila som si, že ak niečo chcem, treba sa chytiť akejkoľvek príležitosti, pretože človek nikdy nevie, kam ho môže posunúť. Stáž sa týkala spravovania sociálnych sietí v rámci Telerána, no ešte na pohovore som dostala pozvánku na moje prvé kamerové skúšky.

Po zaúčaní som dostala možnosť vyskúšať si našu „celoranku“, ktorú robím dodnes. Počas uplynulého leta som dostala možnosť vyskúšať si aj prácu reportérky v rámci Ranných Televíznych Novín. Živé vstupy sú plné nevyspytateľných situácií a veľmi veľa naučia. Či už pri „celoranke“ alebo pri „živákoch“, snažím sa vždy z každej situácie poučiť a hlavne počúvam skúsených profesionálov okolo seba, ktorých je v Teleráne neúrekom. Ich rady sú nesmierne cenné a veľa mi dali.

Televízia Markíza nie je prvé médium, v ktorom si pôsobila. Ako sa začala tvoja kariéra moderátorky?

Začínala som v regionálnych médiách. Tri roky som popri škole pracovala ako moderátorka v regionálnom rádiu, s láskou na toto obdobie spomínam. Veľmi veľa ma naučilo a považujem ho za dôležité v mojej ceste.

Aký je kolektív v Teleráne?

Rodinný, priateľský, vždy dobre naladený, rôznorodý a vysnívaný. Možno to vyznie ako klišé, no kolektív Telerána naozaj považujem za výnimočný a mám ho nesmierne rada. Všetci v ňom robia svoju prácu s entuziazmom, láskou, a tak je to cítiť aj v medziľudských vzťahoch. Sme na jednej vlne.

Aktívna aj v súkromí

IMG_6175.jpeg
 

Aká je Zuzka v súkromí?

Zuzka v súkromí sa veľa a rada smeje, má rada zvieratá, ľudí, svoju rodinu a priateľov, pohyb, dobrú hudbu, celkovo život so všetkým, čo prináša a snaží sa všetko v ňom prežiť intenzívne a naplno.

Čo najradšej robíš, keď nepracuješ?

Les sa stal v posledných rokoch mojím útočiskom číslo jeden. „Stratiť“ sa v ňom je pre mňa veľmi príjemná psychohygiena. Od detstva som sa veľa hýbala - 15 rokov som tancovala v tanečnej skupine, neskôr som skúšala pole dance, naposledy thaibox, tiež milujem turistiku a rada spoznávam nové miesta. Snažím sa z každej voľnej chvíle vyťažiť maximum. Niekedy aktívne, inokedy pasívne.

Nedá sa poprieť, takže to ani neskúšaj (smiech), že si krásna mladá žena. Nezvažovala si aj kariéru modelky?

Ďakujem. Úprimne, nezvažovala. Takéto nápady prichádzali skôr od mojich blízkych než odo mňa. Ak sa naskytla príležitosť na príjemné fotenie, rada som ju prijala, ale to je všetko. Toto som nikdy nevidela ako svoju cestu, navyše so 161 cm by sa mi „modelkovalo“ asi o niečo ťažšie.

Bez názvu.png
 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 27, júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na