Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Nová moderátorská dvojica: Vieme, kto nahradí Adrianu Polákovú a Dara Richtera!

20. 05 2021 06:00 | pet
Adriana Poláková a Daro Richter
Adriana Poláková a Daro Richter Foto: TV Markíza
Matúš Krnčok a Zuzana Čimová
Matúš Krnčok a Zuzana Čimová
Matúš Krnčok a Zuzana Čimová

Premiéru v Teleráne zažijú už čoskoro.

Len nedávno oznámila Adriana Poláková, že s prácou moderátorky v Teleráne skončí. Dôvod je prostý a ľudský - s priateľom sa rozhodli pre spoločný život a presťahuje sa za ním do zahraničia. Jej moderátorský partner Daro Richter sa po dohode s televíziou Markíza rozhodol, že pôsobenie na televíznej obrazovke ukončia spolu.

TIP: Smútok v Markíze. Po dlhých rokoch sa lúčime s obľúbenými moderátormi

Tím ranného vysielania sa však odchodom obľúbenej dvojice nezúži. Keďže ich rozhodnutie neprišlo zo dňa na deň, prebehlo viacero kôl kamerových skúšok a nová moderátorská dvojica je už známa! Divákom Telerána sa už čoskoro začnú prihovárať Zuzana Čimová a Matúš Krnčok.

Pre oboch nie je práca v TV Markíza novinkou. Zuzanu poznajú diváci ako redaktorku Telerána, Matúš mal na stránke markiza.sk vlastnú reláciu #TBT a mapoval aj zákulisie SuperStar či šou Tvoja tvár znie povedome.

Veríme, že nová moderátorská dvojica prinesie do Telerána novú energiu. Matúšovi a Zuzane želáme veľa úspechov v novej etape ich kariéry a sme presvedčení, že si získajú sympatie divákov už od ich prvého vysielania.

V prvom rozhovore sa nám zverili s plánmi, očakávaniami a aj obavami pred ich veľkým dňom.

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 27, júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na