Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Sociálny experiment vplýva aj na páry, ktoré sledujú šou Svadba na prvý pohľad!

22. 04 2021 09:50 |
Hostia sa na Veroniku a Adama nevedeli vynadívať
Hostia sa na Veroniku a Adama nevedeli vynadívať Foto: Markíza TV

Oborník v šou prezradil, ako môže šou zlepšiť partnerské vzťahy.

Experiment Svadba na prvý pohľad by nemohla fungovať bez odborníkov. V druhej sérii pomáhajú párom experti, ktorí majú s ľuďmi a so vzťahmi bohaté skúsenosti. Jedným z nich je psychológ Aleš Bednařík, ktorý viac ako tridsať rokov pracuje so skupinami profesionálov v rôznych oblastiach. Podľa neho je prirodzené, že vďaka šou môžu pomôcť vzťahom aj mimo kamier.

„Keď partneri pozerajú spolu Svadbu na prvý pohľad, rozprávajú sa o jednotlivých situáciách, či by to jeden druhému spravil. Keď rozprávajú o tom čo robia iné páry, sami si vyhodnocujú vlastný vzťah,“ hovorí psychológ.

O zákulisí šou Svadba na prvý pohľad

Páry, ktoré sa prihlásili do experimentu, išli do šou podľa Aleša Bednaříka rozumom. Viac analyzovali toho druhého, ako by sa bezhlavo odovzdali tomu vzťahu.

„Všetci máme takú predstavu, že musí prísť tá prvá iskra, musí zafungovať chémia medzi ľuďmi. Keď to tam hneď nie je, tak to ľahko vzdávame. Práve toto rozbíja veľa vzťahov ktoré mohli fungovať,“ prezrádza psychológ.
 

Ako nájsť toho pravého, čo je kľúčom k úspechu a ako riešiť partnerské hádky, nám prezradil psychológ Aleš Bednařík v Teleráne.

 

Sledujte novú epizódu relácie Svadba na prvý pohľad každý piatok o 20.30 h na Markíze a už teraz na VOYO!

 

Nenašli ste tú pravú alebo toho pravého? Potrebujete pomoc odborníkov? Prihláste sa do šou Svadba na prvý pohľad a možno práve vďaka nej nájdete svoju vysnívanú polovičku.

Prihlasovací formulár nájdete TU

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 24. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na