Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Veľký krok v živote Bartalosovcov: Nemôžu byť šťastnejší

15. 03 2021 12:30 | zv
Bartalosovci
Bartalosovci Foto: Instagram/mariabartalos

ŽIjú si svoju rozprávku.

Po dlhšom období sa pred kamerami objavili manželia Mária a Adrián Bartalosovci. Spokojná dvojica si privstala a prijala pozvanie do Telerána. V rannej relácii priznali, že pred istým časom urobili veľký krok, ktorý im zmenil život a nič lepšie nemohli urobiť.

TIP: Mária Bartalos zverejnila krásne video: Moment, ktorý jej zmenil život

Mary a Adi (ako ich volajú priatelia) sa presťahovali z Bratislavy na dedinu, odkiaľ pochádza herečkina mamina. Zmenu prostredia ocenil najmä ich synček Noel, ktorý tak môže celé dni tráviť vonku. Podľa Máriin slov sa ráno ani nestihne prezliecť z pyžama a už má na nohách gumáky. Spoločnosť mu na dvore robí sliepka, ktorú neúnavne naháňa a chce sa s ňou hrať.

Zdroj:Instagram/mariabartalos

Okrem rodinného života sa zmenila aj ich spoločná práca. V Bratislave si síce úspešne vybudovali pohybové štúdio, no pandémia ich na chvíľu zastavila. Aj keď teraz celý svet funguje v „obmedzenom režime", štúdia sa určite vzdať nechcú.

Naopak, už teraz rozbiehajú nový projekt - školu nového cirkusu. Čomu sa plánujú ešte venovať a ako by chceli riešiť bývanie v budúcnosti, si pozrite vo videu.

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 20. apríla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na