MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Fanúšikovia sa dočkali: SuperStar Barbora Piešová vydala album

30. 10 2020 13:00 | nb
Barbora Piešová
Barbora Piešová Foto: TV Markíza
Barbora s Kvetkou a Tomášom v Teleráne.
Kvetka Horváthová a Barbora Piešová
Barbora Piešová

Speváčka sa spojila so skvelými umelcami. S kým všetkým má duet?

Víťazka SuperStar Barbora Piešová predstavila svetu svoje prvé dva single. Prvým bol Dážď, ktorý odpremiérovala priamo v Teleráne a druhý nesie názov Vesmír. K obom piesňam vydala klipy nakrúcané v slovenskej prírode a práve slovenčinu budú fanúšikovia na jej albume počuť.

Pre Bašku bolo náročné naučiť sa spievať po slovensky, keďže angličtina bola pre ňu v speve jednoduchšia, no chcela urobiť slovenský album. Ten vyšiel v piatok 30. októbra nad ránom a nesie názov Som flegmatik, ale optimista, čo speváčku dokonale vystihuje.

Na spoluprácu si prizvala aj zvučné mená slovenského šoubiznisu. Tešte sa na duet s  Barborinou sestrou Lenkou, s Mariánom Čekovským či zostavou Moja reč. Chýbať nebude ani pieseň s Michalom Šafratom zo SuperStar. Práve ten momentálne žne na hudobných kanáloch úspechy.

Barbora zaspievala skladbu Vesmír naživo v Teleráne a priblížila proces tvorby albumu aj nového klipu:

 

TIP NA ČLÁNOK: Piatok s fešákom zo SuperStar. Týmto vám zaručene dvihne náladu

Chceš sa aj ty stať novou SuperStar? Prihlás sa na online kasting a priamo z pohodlia domova ukáž, čo v tebe je! Viac info nájdeš tu:

 
 

Ak poznáš niekoho, kto patrí do SuperStar, prihlás ho! Staň sa lovcom talentov a ak sa spevák objaví v odvysielanej epizóde, získaš 100 eur! Podmienky nájdeš TU.

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 25. novembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na