Teleráno cover

MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Teleráno spája celé Slovensko! Pridaj sa do kampane, môžeš zachrániť nejeden život

30. 09 2020 09:00 | markiza.sk
#verimvrusko #nosimrusko
#verimvrusko #nosimrusko

Ranná šou spustila masívnu kampaň zameranú na nosenie rúška.

Verím v rúško, nosím rúško! To je heslo novej masívnej kampane, ktorú spustila ranná šou Teleráno. 

Hoci nakazení na ochorenie COVID-19 na Slovensku pribúdajú v posledných dňoch v stovkách, mnohí sú oveľa menej opatrnejší ako v marci, keď sa u nás potvrdili prvé prípady, no nebolo ich ani zďaleka toľko ako dnes. Hádam každý z nás sa stretol prípadne videl niekoho, kto mal nesprávne nasadené rúško alebo ho nemal na tvári vôbec.

Celý tím Telerána vrátane moderátorov, redaktorov, dramaturgov, produkcie, reportérov, asistentov a všetkých, ktorí sa akokoľvek podieľajú na tvorbe rannej šou, sa zhodli na tom, že chcú ísť verejnosti príkladom.

Kampaň #verimvrusko #nosimrusko sa v Teleráne rozhodli rozbehnúť preto, lebo sa nechcú prizerať tomu, ako je rúško v týchto dňoch spochybňované a odmietané. Ak totiž presvedčíme hoci len pár ľudí, ktorí presvedčia ďalších a tí zasa ďalších, tak táto iniciatíva bude mať zmysel.

Pridaj sa aj ty do kampane #verimvrusko #nosimrusko 

K tímu Telerána sa môže pripojiť ktokoľvek a dať o sebe vedieť! Stačí zverejniť fotku na sociálnych sieťach (Instagram, Facebook) s heštegmi #verimvrusko #nosimrusko s textom:

#verimvrusko #nosimrusko
Nosím rúško, lebo verím v rúško. Chránim tým najmä druhých a verím, že oni jeho nosením ochránia zase mňa. Rúško je najľahšia a najlacnejšia ochrana pred nakazením. Jeho nosenie má význam! Pridaj sa k nám aj ty, odfoť sa v rúšku a vypostuj fotografiu na svoje sociálne siete s #verimvrusko #nosimrusko

Ministerstvo zdravotníctva SR ďakuje za osvetu

Kampaň podporilo aj samotné Ministerstvo zdravotníctva SR, ktoré „prezdieľalo“ fotku Telerána. „ĎAKUJEME ZA OSVETU. Známe tváre sa zomkli pre dobrú vec a spoločne sa pustili do “rúškovej” kampane. Ďakujeme a zdieľame,“ píše sa v príspevku.

Pridaj sa k tímu Telerána aj TY!

Daro Richter
 


Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 24. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na