MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Dovolenka s troma deťmi! Martin Nikodým takú absolvoval

31. 07 2020 12:21 |
Martin Nikodým.
Martin Nikodým. Foto: TV Markíza

Moderátora privítame v pondelkovom Teleráne.

Čo robiť pri útoku ôs, včiel či sršňov?

Tragický okamih sa stal minulý týždeň v jednej menšej obci neďaleko Ostravy. Muža (†66) napadol na záhrade agresívny roj ôs. Po početnom bodnutí utrpel anafylaktický šok a upadol do bezvedomia. Napriek enormnej snahe záchranárov sa ho zachrániť nepodarilo.

Zaznamenali naša záchranná služba veľa prípadov uštipnutia bodavým hmyzom? Treba pri uštipnutí volať záchranku - ak áno, tak v akom prípade? O tejto dôležitej téme sa porozprávame s Alenou Krčovou, hovorkyňou Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR.

Dovolenka s troma deťmi!

Známy moderátor, milovník hôr, fotografovania a chovateľ včiel si prechádzal v nedávnom čase veľkými zmenami. Martin Nikodým príspevku na Instagrame priznal, že sa sťahoval zo svojho veľkého domu, v ktorom žil 12 rokov inam a zároveň ho to prinútilo aj pretriediť veľa nahromadených vecí. Napísal: „Bolo to náročné, zvláštne a aj očistné obdobie. Je dobre sa občas presťahovať. Urobil som si poriadok vo veciach, prehodnotil som priority, vyhodil zbytočnosti a podaroval množstvo vecí, ktoré začali žiť nový "druhý" život. 12 rokov som žil vo veľkom dome. Boli to krásne roky a tým, že som nijako neriešil priestor, obklopoval som sa vecami. Množstvom vecí. Sťahovanie je veľmi očistný proces." A keďže má za sebou takéto náročné, ale príjemné zmeny, rozhodol sa dopriať si trochu oddychu a zároveň stráviť čas s deťmi. Z prvého manželstva s Michaelou Nikodýmovou má už tínedžerov Adama (18) a Emmu (15) a najmladší prírastok, syna Martinka (5), mu porodila jeho vtedajšia partnerka.

Nenechajte si ujsť Teleráno v pondelok, 3.augusta, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - vo štvrtok, 22. októbra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na