MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Zabudnuté dieťa v rozhorúčenom aute nemá šancu!

16. 07 2020 10:45 | markiza.sk
Deti nikdy nenechávajte samé v aute
Deti nikdy nenechávajte samé v aute Foto: shutterstock

Prečo je nebezpečné nechať dieťa v aute, čo i len na pár minút, keď vybehnem do obchodu?

Zabudnuté dieťa v rozhorúčenom aute nemá šancu

V minulosti sme sa už viackrát stretli s prípadmi, kedy rodičia zabudli či schválne nechali svoje dieťa počas leta v rozpálenom aute a tak ohrozili ich život. Tieto situácie neraz skončili tragédiou a dieťa neprežilo. Aj napriek veľkému apelu spoločnosti, policajnému zboru a rozbehnutým osvetovým kampaniam, sa obdobné situácie dokola opakujú. Aby sa ale neopakovali, polícia každý rok na problem upozorňuje veľkou kampaňou Nezabudni na mňa v aute.

Na čo prihliadať pri výbere opaľovacieho krému?

Je tu leto a nastal čas dovoleniek. Preto si mnoho ľudí kladie otázky ohľadom ochrany pred spálením pokožky. Čím by sme sa mali riadiť pri výbere opaľovacieho krému? Sledovať len výšku SPF alebo aj iné hodnoty? Koľko opaľovaciemu krému trvá, kým „zaúčinkuje" a koľkokrát sa mám natrieť pri vode počas dňa?

Najznámejšiu bylinkárku vyhľadávajú ľudia z celej krajiny

Mať vlastné dieťa nie je v poslednej dobe taká samozrejmosť. Mnoho žien sa snaží prirodzene otehotnieť, no nedarí sa im. Zúfalo sa snažia urobiť všetko pre to, aby sa to podarilo, a tak skúšajú rôzne aj netradičné recepty. Pre niektoré z nich, je bylinkárka Anka Kopáčová z Vrbového posledná nádej. Pani Anka pracuje ako kuchárka, čaro byliniek spoznala vďaka starej mame a svoje znalosti si nenechala len pre seba. Pomáha zúfalým ženám otehotnieť, pretože sama s tým mala problém. Jej bylinné recepty údajne pomohli desiatkam žien.

Sledujte Teleráno v piatok 17. júla od 6.00 a dozviete sa viac!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 4. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na