MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Hľadá sa mama a otec roka. Roman Pomajbo by si titul určite zaslúžil

24. 06 2020 10:45 |
Roman Pomajbo s rodinkou
Roman Pomajbo s rodinkou Foto: Instagram/roman_pomajbo

Poznáte vo svojom okolí mamu, ktorá je výnimočná a inšpiratívna?

Mamu, ktorej príbeh je natoľko silný, že si zaslúži pozornosť? Zaslúži si titul Mama roka vaša najlepšia kamarátka, sestra alebo vy sama? MAMA bojovníčka – silná mama, ktorá zabojovala so svojím osudom a našla riešenie v ťažkej životnej situácii, alebo ho ešte len hľadá a okolie oceňuje jej silu a bojovnosť.


Ambasádorkou kategórie je Kristína Tormová MAMA podnikateľka – žena, ktorá dokázala preraziť v mužskom svete a jej príbeh je spojený s úspechom v profesii. Potrebujeme vzory a potrebujeme mamy, ktoré budú pre nás všetky veľkou motiváciou.


Ambasádorkou kategórie je Lucia Hablovičová MAMA influencerka – mama, ktorá svojím nevšedným prístupom a osobným príkladom ovplyvňuje iné ženy cez sociálne siete. Nie je dôležitý počet sledovateľov, ale odkaz, nadšenie a to, že do toho dáva celé svoje srdce.

Ambasádorkou kategórie je Diana Hágerová 

 Ocko roka – v špeciálnej kategórii dávame priestor aj mužom, pretože si to zaslúžia. Aj k nim je osud občas krutý, ale nevzdávajú to a bojujú. Mnohí ostali s deťmi sami, alebo ich zaskočili nečakané okolností. Aj ich príbehy majú miesto v našej ankete Mama roka. 
Ambasádorom kategórie je Roman Pomajbo.

Viac o tejto ankete sa dozviete vo štvrtkovom Teleráne!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 15. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na