MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Dnes nám varí herecké osadenstvo z Hornej Dolnej!

04. 03 2020 13:20 |
Horná Dolná
Horná Dolná Foto: TV Markíza

Herci aj neherci, ktorí účinkujú v Hornej Dolnej v zajtrajšom Teleráne navaria v našej v kuchyni.

Home office kvôli hrozbám koronavírusu?

Slovenské firmy zatiaľ nezaznamenali vážnejšie problémy spôsobené rozšírením nového koronavírusu. Napriek tomu mnohé nechávajú zamestnancov, ktorí sa vrátili z dovoleniek či rizikových oblastí, 14 dní na domácej práci tzv. home office. Súčasná právna úprava tento pojem nedefinuje, ale v praxi sa často používa. Ide o príležitostný výkon práce doma alebo na inom mieste ako na pravidelnom pracovisku za predpokladu, že druh práce, ktorý zamestnanec vykonáva podľa pracovnej zmluvy, to umožňuje.

Herecké osadenstvo z Hornej Dolnej v Teleráne!

Herci aj neherci, ktorí účinkujú v Hornej Dolnej v zajtrajšom Teleráne navaria v našej v kuchyni. Okrem toho porozprávajú aj o ich vzťahoch, priateľstvách, o tom, ako sa cítia neherci, keď v ich obci pracujú televízne štáby a ako si užívajú komparzovanie v seriáli. Či sa občas pritrafí aj nejaký turista, ktorý zavíta do Novej Lehoty kvôli seriálu, a ak áno, čo ich zaujíma najviac.

Klimaktérium: Ako ho prežiť a nezblázniť sa

Jubilejná 100. repríza komédie s pesničkami KLIMAKTÉRIUM... a čo?, ktorú tvorcovia aj s herečkami oslávili na prelome januára a februára, za 14 mesiacov prevalcovala slovenské javiská. Úspešná komédia okrem zaujímavého príbehu, vtipných dialógov, chytľavých pesničiek a situačných prekvapení, prináša lákavú a pritom neľahkú tému. O vážnej životnej etape, zdravotných problémoch a stavoch ženy hovorí s nadhľadom, humorom, poloúsmevom a decentnosťou.

Sledujte Teleráno vo štvrtok, 5. marca, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)