MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Hýbte sa aj s bruškom!

03. 03 2020 10:15 |
Hýbte sa aj s bruškom!
Hýbte sa aj s bruškom! Foto: Instagram/luciamokranova

Exfarmárka a fitness trénerka Lucia Mokráňová sa už onedlho stane mamičkou a aj napriek rastúcemu brušku je stále aktívna.

Ako zrážať horúčku

Chrípkové obdobie je v plnom prúde a s ním aj hrozba nakazenia korona vírusom. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča v prípade podozrenia a príznakov nechodiť k lekárovi, ale zostať doma izolovaný, aby sme nenakazili aj ďalších ľudí vo svojom okolí. V stredajšom Teleráne si povieme zopár tipov, ako zmierniť príznaky.

Neplodných párov je čoraz viac!

Počet párov na Slovensku, ktoré majú problém s prirodzeným počatím dieťaťa, neustále rastie. Hrozivo narastá najmä mužská neplodnosť. Súčasní tínedžeri majú horšie spermiogramy ako ich otcovia. Sterilita mužov sa tak stáva vážnym problémom. Na Slovensku je neplodnosťou postihnutých až 20% párov, pričom až vo viac ako 40% sú príčinou práve muži, no zároveň stúpa aj podiel kombinovaných príčin.

Hýbte sa aj s bruškom!

Exfarmárka a fitness trénerka Lucia Mokráňová sa pripravuje na novú životnú úlohu. Už onedlho sa stane mamičkou a aj napriek rastúcemu brušku je stále aktívna. V Teleráne dá aj ostatným maminám tipy a rady, ako sa môžu hýbať aj v tehotenstve. Pravidelne každú stredu sa s ňou budeme stretávať a cvičiť.

Sledujte Teleráno v stredu, 4.marca, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)