MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Keď diváci plačú od smiechu

02. 03 2020 10:55 |
Karin Haydu
Karin Haydu Foto: TV Markíza

Nová divadelná hra vás určite rozosmeje.

Premiéra prvého videoklipu Teri Čikoš 

Teri Čikoš, favoritka súťaže The Voice Česko Slovensko 2019 , po skončení šou vkročila do sveta šoubiznisu so skladbou Jany Kirschner - Letná. Pieseň jej napísala Jana priamo „na mieru" a úspech seba nedal dlho čakať. V novom roku však prichádza so svojim ďalším singlom „Pozri".

Červené pásky štartujú dnes večer!

Seriál, ktorý vás od prvej sekundy chytí za srdce a už vás nepustí! Získa si vás svojou ľudskosťou, silnými emóciami aj láskavým humorom.

Keď diváci plačú od smiechu

Nová divadelná hra vás určite rozosmeje. Karin Haydu v hlavnej úlohe.

Komédia z prérie. Medzi skalnatými vrchmi a riekou Rio Pecos, tam, kde sa delí svet bielych tvári na bledé a ešte bledšie a divoký západ je ešte ďaleko, sa potvrdilo, že medzi mužmi a ženami sa dejú naozaj veľmi prapodivné veci.

Táto legenda sa zrodila ešte pred mnohými západmi slnka a to v časoch, kedy kultúra bieleho človeka nezasahovala do životov červených tvárí. Winetubi prešiel dlhú cestu po prériách, prečkal mnoho zím, kým pochopil prečo sú niektoré ženy čudné. V podstate aj muži... Pozrite si jeho príbeh, ktorý sa začína v časoch, kedy mladý Winetubi ešte netušil, kam veľký Manitú povedie jeho kroky.

Sledujte Teleráno v utorok, 3.marca, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)