MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Ako prebieha volebný exit poll?

26. 02 2020 10:45 |
Ako prebieha volebný exit poll?
Ako prebieha volebný exit poll? Foto: Shutterstock.com

Televízia Markíza prinesie s Focusom v sobotu večer prvé exit polly.

V Číne sa takmer zastavil život

Pavol Dvořák je v Číne s prestávkami od roku 2009. Pracuje ako tlmočník, ktorý tlmočil aj čínskemu prezidentovi, aj hereckej hviezde Jackiemu Chanovi. Má tiež cestovnú kanceláriu. Žije v Šanghaji, kde je situácia relatívne pod kontrolou, no vníma stále sa sprísňujúce opatrenia a obmedzenia.

Ako prebieha volebný exit poll?

Otázka, kto na Slovensku bude po voľbách vládnuť, nie je jednoduchá. Príliš veľa strán sa pohybuje na hranici zvoliteľnosti a stále nie je zrejmé, aké bude povolebné prerozdelenie síl. Televízia Markíza prinesie s agentúrou Focus v sobotu večer prvé exkluzívne exit polly - veľký povolebný prieskum medzi návštevníkmi volebných miestností.

Hymna o ženách, ktoré zlomia srdce a zmiznú

Bratislavská kapela Polemic prináša fanúšikom nový singel ‘Dokonalý zločin’. Natočila k nemu aj videoklip, v detektívnom príbehu hrá hlavnú úlohu Marko Igonda. Herec aktuálne hviezdi v novom slovenskom trileri Sviňa. V komparze si spolu s ním zahrali aj členovia kapely. Skladba ‘Dokonalý zločin’ je príbehom o očarení muža ženou, ktorá sa v jeho živote zjaví z ničoho nič, urobí rozruch, ukradne mu srdce a zmizne bez stopy.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 27. februára, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)