MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Zvíťazila nad depresiou

21. 02 2020 14:30 | lm
Ronie
Ronie Foto: Instagram/ronieofficial

Speváčka Ronie zažíva práve v tomto čase jedinečné obdobie, pred rokmi ju však trápili panické záchvaty.

Ranné cvičenie, ktoré prospieva chrbtici

V tomto zimnom období ľudia skôr ležia doma „pri peci“ a nešportujú až tak aktívne. Z vylihovania a vysedávania môže začať bolieť chrbát. Ukážeme vám 8 cvikov na každodenné ranné cvičenie, ktoré prospieva chrbtici.

Ako sa zotaviť z vyhorenia

Dokážete si predstaviť, že by niekto bežal celý maratón šprintérskym tempom? Nie, zrejme by vysilený padol na zem po pár stovkách metrov, tí vytrvalejší po pár kilometroch. Napriek obrovskému vynaloženému úsiliu by nedobehol do cieľa ani prvý, ani medzi prvými. Prečo sa snažíme takto fungovať v našich bežných životoch? Dlhé zoznamy úloh a nestihnuteľné termíny, ktoré nás tlačia do šialených výkonov, nedokážeme znášať dlhodobo – je to šprintérske tempo, ktoré nedá ani ten najlepší bežec. Na jeho konci je často syndróm vyhorenia, ktorý niektorí opisujú ako „infarkt" duše.

Zvíťazila nad depresiou

Speváčka Ronie aktuálne zažíva skvelé obdobie. S Majkom Spiritom pustili do sveta spoločnú pesničku, ktorá žne na internete obrovský úspech. Pred rokmi však mladú speváčku trápili panické záchvaty a úzkosť, ktorá v jemnejšej forme ostala dodnes.

Teleráno sledujte v pondelok, 24. februára, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)