MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Kto je nová moderátorka politických diskusií?

20. 02 2020 15:40 |
Gabriela Kajtárová
Gabriela Kajtárová Foto: TV Markíza

Doteraz ste ju poznali z politického spravodajstva, moderátorské skúsenosti však nadobudla v minulosti v rádiu.

Slovensko si pripomína druhé výročie vraždy Jána a Martiny

Osem dní pred voľbami 21. februára vyjdú do ulíc ľudia a budú si pripomínať vraždu Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Iniciatíva Za slušné Slovensko ohlásila, že na výročie vraždy organizuje zhromaždenia Za Jána, za Martinu a za slušnú krajinu v 43 mestách a dedinách a ich počet môže ešte rásť. Bude to hlavne pietna spomienka okrem toho chcú zopakovať svoju druhú požiadavku, ktorú opakujú od prvého protestu: chcú novú, dôveryhodnú vládu, táto požiadavka podľa iniciatívy s blížiacimi sa voľbami naberá na dôležitosti.

Fury vs. Wilder – súboj, ktorý vás nenechá vydýchnuť

Už 22. februára 2020 MGM aréne v Las Vegas je na programe asi najočakávanejší súboj tohto roku. V ringu sa proti sebe postavia aktuálny šampión WBC a svetová dvojka ťažkej váhy Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder a bývalý držiteľ opaskov organizácii WBA, WBO, IBF, IBO a aktuálna svetová štvorka Tyson „Gypsy King“ Fury. Ide o ich druhý vzájomný súboj, keď sme v decembri 2018 aj v priamom prenose na DAJTO nespoznali víťaza ani po  12. kolách.

Kto je nová moderátorka politických diskusií?

Doteraz ste ju poznali z politického spravodajstva, moderátorské skúsenosti však nadobudla v minulosti v rádiu. Hovorí, že politiku miluje a moderovanie ju vždy lákalo. V rámci predvolebných diskusií dostala Gabika Kajtárová na starosť hneď prvé dve – teda vyspovedať kandidátov, ktorí získali v prieskumoch najnižšie preferencie. Hoci sa môže zdať, že to môže byť jednoduchšie, keďže nejde o až tak vycvičených politikov, opak je pravdou.

Teleráno sledujte v piatok, 21. februára, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 3. apríla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na