MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Harry a Meghan: Život po „megxite“

19. 02 2020 12:50 |
Harry a Meghan: Život po „megxite“
Harry a Meghan: Život po „megxite“ Foto: Profimedia.sk

Pár sa aj so synom Archiem presťahoval do Kanady.

Čo sa (ne)smie počas PNky?

Byť na "maródke" je pre väčšinu ľudí nepríjemná záležitosť. Každý, kto chce počas PN-ky dostávať nemocenské, by mal však zbystriť pozornosť. Pri porušení pravidiel štát nielenže stopne vyplácanie dávok, ale hrozí aj mastná pokuta.

Harry a Meghan: Život po „megxite“

Britský princ Harry s manželkou Meghan zatvárajú kanceláriu, ktorú mali v Buckinghamskom paláci v Londýne, hlavnom sídle kráľovnej Alžbety II. O prácu tak príde 15 jej zamestnancov. Harry a Meghan totiž v januári oznámili, že sa už nebudú zúčastňovať na oficiálnych podujatiach vyplývajúcich z ich postavenia a postupne chcú nadobudnúť finančnú nezávislosť. Pár sa následne aj so synom Archiem presťahoval do Kanady.

Voľby 2020: Billboardy slovenských politikov

Digitálne odpočítavanie dní do konca súčasnej vlády, radikálna zmena grafického vzhľadu, ale aj rozpačité zakopnutie. Predvolebná bilbordová kampaň, ktorá mala miestami nádych retra, stála doteraz politické strany stovky tisíc eur. Nevzdali sa jej ani napriek stúpajúcemu významu reklamy na internete. Podľa státisícov eur, ktoré na reklamné plochy v uliciach doteraz minuli, patria stále k významnej súčasti kampane.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 20. februára, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 3. apríla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na