MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Herecká sieň slávy na divadelných doskách

18. 02 2020 13:18 |
Herecká sieň slávy na divadelných doskách
Herecká sieň slávy na divadelných doskách Foto: Profimedia.sk

Divadlo KUMŠT TEATRO prináša zábavno-dojímavý príbeh v podaní legendárnych hercov.

Lepšia diagnostika vďaka umelej inteligencii

V súčasnosti, keď je málo špecialistov, môže nahradiť lekára umelá inteligencia. Nahradí v budúcnosti software lekárov? Môžu technológie pomôcť lekárom lepšie diagnostikovať ochorenia pocientov? A ako môžu pomôcť mladým medikom pri výučbe?

Bubenícka bohyňa má len 12 rokov!

Nikoletka Šurinová je človek, akých sa na svete nenarodí veľa. Je ešte stále len dieťa, no na bicích hrá tak, ako nedokážu mnohí dospelí po mnohých rokoch trénovania. Jej výkony ocenili aj svetovo známi Piano Guys!!! Jej otec bol bubeník a tak „jablko“ nepadlo ďaleko od „stromu“. V budúcnosti bude hosťom na koncerte Dalibora Jandu v pražskej Lucerne.

Herecká sieň slávy na divadelných doskách

Divadlo KUMŠT TEATRO prináša zábavno-dojímavý príbeh v podaní legendárnych hercov. Podľa jednej teórie začína život pri oplodnení vajíčka, podľa inej narodením dieťaťa a podľa ďalšej začína život odchodom detí z domu... Ale kedy život končí? Nádherná hra o sláve, páde, sexe, múdrosti a túžbe žiť štyroch kedysi slávnych spevákov, dnes “odložených” v penzióne pre “nepotrebných”. Všetko sa mení, keď je ohlásený príchod ich bývalej kolegyne, kedysi najväčšej hviezdy, ktorej bol jedným z niekoľkých manželov jeden z nich. Neuveriteľne výstižná hra o všetkom, čo do života potrebujete a možno aj trošku viac.

Teleráno sledujte v stredu, 19. februára, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 3. apríla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na