MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Napísal pieseň pre Jána a Martinu

11. 02 2020 14:10 |
Napísal pieseň pre Jána a Martinu
Napísal pieseň pre Jána a Martinu Foto: TV Markíza

John Boyd sa zviditeľnil ako spevák v televíznej súťažnej show The Voice Česko Slovensko.

60 hodín bez spánku a jedla

Policajt Adam (23) a pracovník v automobilovom priemysle Marek (38) siahli až na dno svojich síl. Ako jediní Slováci sa zúčastnili na najťažších pretekoch Spartan Race na svete, ktoré sa uskutočnili na gréckom ostrove Naxos. Adam a Marek športujú od tínedžerského veku. Za sebou majú už niekoľko pretekov Spartan Race. Tieto boli však pre nich najťažšie.

V Nitre sa stretne 1000 tanečníkov z Európy

Už po tretíkrát sa Noro Grofčík stal ambasádorom pre Slovensko pri organizácii najväčšej kvalifikácii na MS - Dance Star Slovakia 2020 v Nitre. Konkrétne 20.-21.3.2020 v Mestskej športovej hale sa uskutoční ďalšia kvalifikácia na MS, kde si v choreografiách zmerajú sily tanečné tímy zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Tanečníci zabojujú o postup na svetové finále do Chorvátskeho Poreču, kde zabojujú taktiež o titul majstrov sveta a o postup na prestížny galavečer, kde sa predstaví top 20 choreografií sveta!

Napísal pieseň pre Jána a Martinu

Do Československa prišiel 23-ročný John Boyd zo škótskeho Glasgowa za priateľkou presne v prvý deň Nežnej revolúcie. Zviditeľnil sa ako spevák v televíznej súťažnej show The Voice Česko Slovensko 2019, dostal sa až do tretieho kola a na Slovensku žije približne 30 rokov. Okrem iného pracuje aj ako investigatívny novinár, tragédia z konca februára 2018 sa ho preto dotkla dosť silno na to, aby o nej mohol písať. Napísal pieseň pre Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú s názvom Change the Rules (Zmeň pravidlá) a von ju pustil v deň, keď začalo hlavné pojednávanie v prípade ich vraždy.

Teleráno sledujte v stredu, 12. februára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 5. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na