MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Spomienky na SuperStar!

10. 02 2020 13:08 |
Spomienky na SuperStar!
Spomienky na SuperStar! Foto: Instagram/ dominikamirgovaofficial, Instagram/ nataliahatalovaof

Dominika Mirgová a Natália Hatalová prídu do Telerána porozprávať o tom, čo v speváckej súťaži zažili.

Banky opäť zdvihli poplatky: za čo si priplatíme?

Účet v banke vyjde zase o čosi drahšie. Od začiatku nového roka zvýšili ceny za svoje služby štyri banky. V marci sa pridajú ďalšie dve. Práve cez zvýšenie svojich poplatkov odvrátili vlani banky hrozbu klesajúcich ziskov. Zvýšenie poplatku za účet, zvýšenie poplatkov za výber z bankomatu, používanie platobných kariet mimo predplatených balíkov služieb, hore pôjde aj poplatok za spracovanie prijatej platby a zmráka sa aj nad bezplatnými účtami.

OČR môžete čerpať aj v prípade chrípkových prázdnin na škole

Chrípka je v týchto dňoch na vzostupe a zatvára školy. Chrípkové prázdniny už majú v desiatkach škôl v Nitrianskom kraji. Rodičia detí, ktoré neochoreli, však museli pre zatvorenú školu zostať doma, majú nárok na ošetrovné rovnako ako rodičia detí, ktoré chrípka už potrápila. Nárok na ošetrovné vzniká v prípade, ak je celá materská či základná škola zatvorená na základe rozhodnutia hygienika či riaditeľa školy. No má to ešte jednu podmienku. Platí to iba do 10. roka veku dieťaťa.

Spomienky na SuperStar!

Obe boli v tretej sérii Superstar. Dominika Mirgová skončila druhá, Natália Hatalová zase deviata. Do Telerána prídu porozprávať o tom, čo v speváckej súťaži zažili a ako sa za trinásť rokov od jej skončenia zmenili.

Teleráno sledujte v utorok, 11. februára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 4. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na