MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Novinársko – moderátorská domácnosť!

04. 02 2020 13:55 | lm
Novinársko – moderátorská domácnosť!
Novinársko – moderátorská domácnosť! Foto: Instagram/zuzanahanzelova

Zuzana a Michal Kovačičovci prídu do Telerána porozprávať o tom, ako fungujú v súkromí.

Meškanie vlaku vám preplatia: v akých prípadoch?

ZSSK od 1. 1. 2020 nadštandardne garantuje dopravu v 34 vlakoch. SUPERGARANCIA ZSSK bezprecedentne nerieši príčiny meškania, no garantuje odškodnenie do 100 % ceny cestovného. Ide o IC vlaky (Bratislava <-> Košice) a RR (Bratislava <-> Žilina). Zatiaľ ide o testovaciu fázu. Odškodnení budeme bez ohľadu na príčinu. Pravdou je, že na tejto zmodernizovanej trati vlaky meškajú menej ako na iných.

Zrušené lety komplikujú dopravu z Ázie

Nový koronavírus, ktorý sa prvýkrát objavil už koncom decembra, si dodnes vyžiadal tri stovky životov. Verejná doprava je zakázaná pre ľudí so zdravotnými ťažkosťami, rúška aj antibakteriálne gély sú vypredané, šírenie paniky je neprípustné a odporúča sa nepodávať si pri pozdrave ruky. Život v Číne výrazne ovplyvňuje šíriaci sa koronavírus. Mimoriadne opatrenia a nariadenia vlády sa snažia zamedziť ďalšej nákaze. Doposiaľ celosvetovo ochorelo vyše 14 500 ľudí a viac ako 300 vírusu podľahlo. Ochorenie sa rozšírilo už do 27 krajín a Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) vyhlásila stav globálnej núdze. Stalo sa tak len šiestykrát v jej histórii.

Novinársko – moderátorská domácnosť!

Novinári, moderátori, v mnohých veciach aktivisti, ale najmä manželia. Zuzana a Michal Kovačičovci prídu do Telerána porozprávať o tom, ako fungujú v súkromí.

Teleráno sledujte v stredu, 5. februára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)