MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Peter Cmorík zažil nehodu v klipe

31. 01 2020 14:58 | lm
Peter Cmorík zažil nehodu v klipe
Peter Cmorík zažil nehodu v klipe Foto: Instagram/petercmorikband

O tom, že život človeka dokáže zmeniť jediná sekunda, sa presvedčili už mnohí.

Úrazy môžu predražiť lyžovačku

Čoskoro sa začnú jarné prázdniny, ktoré mnohí využívajú na lyžovanie. Preto si v Teleráne povieme yopár dobrých rád ako sa vyvarovať nepríjemnostiam. Ak zozadu narazíte do stojaceho lyžiara, vina padá na vás a nie vždy vyviaznete z nehody len s ospravedlnením. Najmä v zahraničí si ľudia vedia vymáhať svoje bolestné aj na súdoch. Hrozia náhrady v stovkách, až tisícoch eur, okrem nemocnice sa môže stať, že si budete musieť najať advokáta. V zahraničí totiž ľudia nemajú problém domáhať sa odškodného súdnou cestou.

Čo je Aspergerov syndróm?

Aspergerov syndróm je pervazívna porucha autistického spektra. Pri Aspergerovom syndróme sa prejavuje narušenie v oblasti sociálnej interakcie, komunikácie a vzorcov správania. Rovnaká triáda postihnutia sa vyskytuje aj pri autizme.

V klipe zažil nehodu

O tom, že život človeka dokáže zmeniť jediná sekunda, sa presvedčili už mnohí. Najnovšie sa do kategórie ľudí, možno až s fatálnymi skúsenosťami tohto druhu, zaradil i slovenský spevák Peter Cmorik, pre ktorého sa stala takmer osudnou jazda na motokárach. I keď, našťastie, „iba“ vo videoklipe k najnovšej skladbe Dnes to príde.

Teleráno sledujte v pondelok, 3. februára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 5. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na