MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Spovedala Pitta, Jolie, DiCapria či Deppa

30. 01 2020 11:09 | lm
Spovedala Pitta, Jolie, DiCapria či Deppa
Spovedala Pitta, Jolie, DiCapria či Deppa Foto: Instagram/chichiblog

Barbora sa po vysokej škole odsťahovala do kanadského Toronta, kde žije a pracuje už 14 rokov.

Vtáčia chrípka sa šíri, potvrdili ju na štyroch miestach

Národné referenčné laboratórium pre vtáčiu chrípku vo Zvolene oznámilo v pondelok (27.1.) štvrtý pozitívny výsledok vyšetrenia na vtáčiu chrípku. Ide o súkromný úžitkový drobnochov nosníc na produkciu vajec pre vlastnú spotrebu v obci Stará Bystrica v okrese Čadca. Veterinári spresnili, že štyri nosnice v domácom chove uhynuli.

Nový trend úpravy obočia: laminácia

Často sa stáva, že naše obočie je asymetrické, tenké alebo vypadáva. Jedna z najnovších techník na trhu, ktorá je vhodným riešením týchto problémov, je tzv. laminácia obočia. Táto metóda napomáha zvýrazniť ako prírodný vzhľad, tak aj kvalitu obočia. Obočie vám vďaka tejto metóde zafixujú do požadovaného tvaru a zároveň zvýraznia jeho intenzitu a farbu.

Spovedala Pitta, Jolie, DiCapria či Deppa

Barbora sa po vysokej škole odsťahovala do kanadského Toronta, kde žije a pracuje už 14 rokov. Okrem marketingovej komunikácie sa venuje písaniu o móde, kráse a životnom štýle. Je editorkou vlastného online blogazínu, kde sa okrem iného objavujú aj tipy a triky priamo z Hollywoodu. Pre agentúru SITA, noviny Pravda a americký časopis Us Weekly spovedá na červenom koberci svetové celebrity. Jej články a príspevky sa pravidelne objavujú v rôznych slovenských a českých módnych a lifestylových časopisoch.

Teleráno sledujte v piatok, 31. januára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 4. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na