MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

V zákulisí megapárty Superstar!

29. 01 2020 13:50 | lm
Toto je nová porota SuperStar
Toto je nová porota SuperStar Foto: TV Markíza

Nová séria SuperStar je tu!

V zákulisí megapárty Superstar!

Nová séria SuperStar je tu! Už v nedeľu 16. februára sa môžete tešiť na novú zostavu poroty, ktorá bude hľadať spevácke talenty. K Paľovi Haberovi pribudnú štyria kolegovia, prvýkrát sa tak bude hodnotiť v pätici. Monika Bagárová, Patrície Pagáčová, Marián Čekovský a Leoš Mareš perfektne doplnia obľúbeného "kata" Haberu, ktorý je v šou už 15 rokov - od jej úplného začiatku.

Opatrenia proti koronavírusu: linka aj cvičenia na letisku

Na nový koronavírus v Číne zomrelo už 106 ľudí a vyše 4 000 osôb je ním nakazených. Nový koronavírus 2019-nCoV, podobný pôvodcovi ochorenia SARS, spôsobuje zápal pľúc a prenáša sa z človeka na človeka. Podozrenia na infekciu koronavírusom sa doteraz objavili aj na Slovensku a v Rakúsku, ale nepotvrdili sa. Lekári v Česku evidujú niekoľko podozrení nákazy koronavírusom, zatiaľ sa žiadny nepotvrdil. Ukázalo sa tiež, že čínsky turista hospitalizovaný od pondelka rána v Českých Budějoviciach je mimo podozrenia - trpí bežnou respiračnou infekciou.

Desmod a Cigánski Diabli opäť na jednom pódiu

Jedinečné spojenie rocku a dynamickej gypsy music, duet Kulyho a Silvii Šarköziovej, či Kulyho repertoár v doprovode Cigánskych Diablov, to všetko si už poriadne užilo viac ako 15 000 nadšených divákov obidvoch lídrov našej hudobnej top scény v minulosti a už vo februári sa môžu tešiť fanúšikovia na pokračovanie s názvom Desmod a Cigánski Diabli 3. Turné sa uskutoční vo valentínskom období a majú aj špeciálny darček – niekomu venujú pesničku a darček.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 30. januára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 22. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na