MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Módna fotografia z vrcholkov hôr

24. 01 2020 12:28 | lm
Lenka Vacvalová
Lenka Vacvalová Foto: Instagram/ lenkavacval

Lenka Vacvalová bude hosťom pondelkového Telerána.

Môže mráz poškodiť smartfón?

Teploty okolo nuly smartfóny nemusia. Ideálna izbová teplota, ktorú ľudia považujú za komfortnú, sa pohybuje v rozmedzí 18 až 24 stupňov Celzia. Smartfóny sú v tomto smere ako ľudia – najlepšie im je v izbovej teplote. Keď ju nemajú, môže nastať problém...

K napísaniu knihy ju inšpirovala dcéra

Marcela sa dlhodobo venuje detskej tvorbe. Tá sa prirodzene posúva ďalej, ako rastie jej dcéra... Lekári ju vyprovokovali, aby písala knihy. Napísala už o zúbkoch a strave, ale o detskej duši ešte nepísala. Z mnohých prameňov sa dozvedela skutočné príbehy adolescentov. Príbehy trochu zdramatizovala, zmenila mená a spracovala to s psychiatrom.

Módna fotografia z vrcholkov hôr

Na základnej, aj strednej škole nosila ospravedlnenky na telesnú výchovu. Ulievala sa, pretože mala silnú astmu. Raz si dala záväzok, že zmení svoj život a začne behávať. Najskôr nedala ani 2 km, ale nevzdala sa. Po trištvrte roku driny odbehla 10 km. Dnes sa fotí ako víla vo Vysokých Tatrách (na končiaroch, na snehu, vo vetre) iba oblečená v krásnych spoločenských šatách. Čo sa deje v zákulisí? Kto jej nosí šaty? Ako sa prezlieka na bralách a kto ju fotí? Lenka Vacvalová bude hosťom pondelkového Telerána.

Teleráno sledujte v pondelok, 27. januára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 23. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na