MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Zmeň svoj život v Extrémnych premenách

21. 01 2020 13:20 | lm
To naj z Extrémnych premien: Účinkujúci vážili takmer dve tony!
To naj z Extrémnych premien: Účinkujúci vážili takmer dve tony! Foto: TV Markíza

Extrémne premeny zmenili život desiatkam ľudí!

Pozor na omrzliny. Následky môžu trvať celý život!

V súčasnosti sa s omrzlinami stretávame najmä pri zimných športoch alebo nešťastných výletoch v chladnom počasí. Aj naše veľhory, Vysoké Tatry, vedia mnohých prekvapiť. Omrzliny môžu spôsobiť rôzne komplikácie, čo sa v najhorších prípadoch končí amputáciou končatiny. Možno si poviete, že vám nič nehrozí, lebo vy si dávate pozor. Omrzliny však prekvapia aj najskúsenejšieho dobrodruha.

Zmeň svoj život v Extrémnych premenách

Extrémne premeny zmenili život desiatkam ľudí! A teraz dávajú šancu prihlásiť sa ďalším! Michal Páleník mal v relácii na starosti jedálničky účastníkov. V praxi sa venuje otázkam riešenia problematiky pacientov trpiacich extrémnou obezitou a poradenstvu v oblasti športovej dietoterapie. V minulosti spolupracoval so športovcami ako Dominika Cibulková, Veronika Velez-Zuzulová či Andrej Martin.

Dcéra známeho hudobníka sa so stratou mamy vyrovnávala ťažko  

Karolína Uherčíková je vyštudovaná žurnalistka, pracuje aktuálne v reklamnej agentúre, má úspešný blog. Koncom roka vydala knižku, ktorú sama ilustrovala. Okrem toho, že píše a kreslí, bubnuje v dvoch kapelách. Je dcéra slovenského gitaristu, skladateľa a producenta Peciho Uherčíka. Žiaľ, jej dospievanie je poznačené depresiami spôsobené stratou mamy. Z neľahkých chvíľ sa vypísala v knihe Rokenrol v hlave.

Sledujte Teleráno v stredu, 22. januára, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 22. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na