MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Aktuálne o „Megxite“

15. 01 2020 13:31 | lm
Harry a Meghan: Vzdávajú sa role v kráľovskej rodine a začínajú pracovať
Harry a Meghan: Vzdávajú sa role v kráľovskej rodine a začínajú pracovať Foto: Profimedia.sk

Britská kráľovná Alžbeta II. uviedla, že rodina bezvýhradne podporuje rozhodnutie princa Harryho a jeho manželky Meghan.

Čo priniesli 3 dni procesu s Kočnerom?

Za vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej stíhajú piatich ľudí. Sprostredkovateľ Zoltán Andruskó od začiatku spolupracoval s políciou. Vďaka tomu sa už dohodol na miernom, 15-ročnom treste. V pondelok sa so zvyšnými štyrmi začalo za nebývalého záujmu médií a za účasti príbuzných obetí najsledovanejšie pojednávanie v dejinách samostatného Slovenska, ktoré rozhodne o tom, či Marian Kočner, Alena Zsuzsová, Tomáš Szabó a Miroslav Marček strávia zvyšok života za mrežami.

Aktuálne o „Megxite“

Britská kráľovná Alžbeta II. po stretnutí s najvyššie postavenými členmi kráľovskej rodiny na zámku Sandringham uviedla, že rodina bezvýhradne podporuje rozhodnutie princa Harryho a jeho manželky Meghan postupne nadobudnúť finančnú nezávislosť a nezúčastňovať sa na oficiálnych podujatiach vyplývajúcich z ich postavenia. Aká je aktuálna situácia? Spojila sa so zvyškom rodiny Meghan cez videohovor?

Príliš osobná známosť – film o živote ako na hojdačke

Tvorivý tím úspešného filmu Všetko alebo nič, ktorý pred tromi rokmi videlo v slovenských kinách viac ako 338 000 divákov a diváčok, prinášajú na filmové plátna nový príbeh s názvom Príliš osobná známosť. Film prináša príbehy troch žien, ktoré sa poznajú, alebo sa spoznajú. Spája ich priateľstvo, muž a malé, päťročné dievčatko. Simona (Tatiana Dyková) si nanovo buduje život po tom, čo sa rozvedie a syn sa rozhodne žiť s otcom. Natáliu (Petra Hřebíčková) si nájde láska v podobe vdovca s malou dcérkou a obetavou babkou. A Eva (Eliška Balzerová) aj v dôchodkovom veku zisťuje, že do jej života stále patrí láska partnerská, nielen tá k vnučke.

Sledujte Teleráno vo štvrtok, 16. januára, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 15. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na