MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Harry a Meghan: Vzdávajú sa role v kráľovskej rodine a začínajú pracovať

09. 01 2020 13:40 | lm
Harry a Meghan: Vzdávajú sa role v kráľovskej rodine a začínajú pracovať
Harry a Meghan: Vzdávajú sa role v kráľovskej rodine a začínajú pracovať Foto: Profimedia.sk

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan sa vzdajú svojej úlohy v kráľovskej rodine a začnú pracovať, aby sa stali finančne nezávislými.

Priplatíme si za elektrinu, plyn aj odpad. Koľko?

Na Slovensku sa počas roka 2019 zvyšovali hlavne ceny za bývanie a energie. Práve tieto platby ukrajujú Slovákom najviac z ich rodinných rozpočtov a vývoj ich cien má výrazný dopad aj na celkovú infláciu. Prezradíme o koľko a prečo budú slovenským domácnostiam rásť náklady na energie a odpady aj v roku 2020.

Konflikt USA s Iránom: čo hrozí ďalej?

Operácii dali meno Mučeník Solejmání a odpálili viac ako dve desiatky striel smerom na amerických vojakov. Irán rozbehol svoju pomstu za piatkový atentát na generála Kásema Solejmáního raketovými útokmi na dve americké vojenské základne v Iraku v mestách Irbíl a Asad. Zatiaľ to vyzerá bez obetí na strane americkej armády. Situácia sa však vyostruje. Irán hneď po akcii priznal, že ide o jeho odvetu za piatkový americký útok.

Harry a Meghan: Vzdávajú sa role v kráľovskej rodine a začínajú pracovať

Britský princ Harry a jeho manželka Meghan sa vzdajú svojej úlohy v kráľovskej rodine a začnú pracovať, aby sa stali finančne nezávislými. Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu to oznámili na Instagrame. Doplnili, že svoj čas mienia deliť medzi Britániu a Severnú Ameriku. Naďalej však budú ctiť záväzky voči kráľovnej a organizáciám, nad ktorými prevzali patronát.

Teleráno sledujte v piatok, 10. januára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 4. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na