MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Príbeh malej princeznej na ceste k šťastnej rodine

05. 01 2020 12:27 | lm
Moja malá princezná
Moja malá princezná Foto: TV Markíza

Humorný, milý, no zároveň aj dramatický a romantický príbeh od tvorcov úspešných seriálov Matky a dcéry a Sila ženy prichádza na obrazovky televízie Doma.

Koho pustíme do našej osobnej zóny?

V lietadle, kine či divadle vedieme tiché vojny o to, kto bude okupovať opierku sedadla. V reštaurácii a čakárni u lekára sa zabarikádujeme taškami a zvrškami, ktoré porozkladáme po stoličkách okolo seba. V autobuse či električke obsadzujeme dvojsedadlo, na ktorom nikto nesedí. Ak sa tomu nedá vyhnúť a ktosi sa uvelebí príliš blízko nás, podvedome sa bránime. Do uší zastrčíme slúchadlá, tašku si položíme na kolená. Listujeme v časopise. Prekrížime si ruky a pozeráme „do blba“. Prečo nám prekáža, keď sa ktosi postaví príliš tesne za náš chrbát? Prečo sa mimovoľne odsúvame, keď sa na nás niekto „lepí“? 

Príbeh malej princeznej na ceste k šťastnej rodine

V novom tureckom seriáli s názvom Moja malá princezná hrá malá hrdinka z úspešného seriálu Matky a dcéry. Jej otca Demira stvárni herec Buğra Gülsoy zo seriálov Fatmagul a Láska na druhý pokus a hlavnú ženskú hrdinku herečka Leyla Lydia Tuğutlu zo seriálu Sladká pomsta. Humorný, milý, no zároveň aj dramatický a romantický príbeh od tvorcov úspešných seriálov Matky a dcéry a Sila ženy prichádza na obrazovky televízie Doma.

Cudzincom hovoria o tom, čo bolo pred Nežnou revolúciou

Zuzana Palovic a Gabriela Beregházyová sa spriatelili v zahraničí počas doktorandského štúdia. Vášeň pre Slovensko a odhodlanie zviditeľniť rodnú krajinu vo svete prenášajú aj do svojich kníh. Pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie im vyšla ďalšia – je určená najmä pre cudzincov, aby sa dozvedeli viac o tom, čo bolo pred Nežnou revolúciou.

Teleráno sledujte v utorok, 7. januára od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 4. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na