MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Vianoce Petra Cmoríka

16. 12 2019 12:48 | markiza.sk
Peter Cmorik
Peter Cmorik Foto: Instagram/petercmorikband

K interpretom, ktorí si do svojho repertoáru pridali vianočnú pesničku, sa v týchto dňoch zaradil i slovenský hitmaker Peter Cmorik.

Vianočné obžerstvo: Ako si zachovať zdravú pečeň?

Pacientom s pečeňovými chorobami sa najčastejšie odporúča, aby sa stravovali podľa všeobecných zásad zdravej výživy. Dôležitý je najmä dostatočný príjem rastlinnej vlákniny, komplexných sacharidov (škrobov) s obsahom vlákniny, kvalitných bielkovín, vitamínov a minerálnych látok. Medzi takéto potraviny patria celozrnné obilniny, strukoviny, strava bohatá na ovocie a zeleninu.

Darčeky na poslednú chvíľu: Tipy pre oneskorencov  

Ak ešte nemáte vianočné darčeky pre svojho ocka, brata či priateľa, máme pre vás zaručené tipy, ako ho prostredníctvom Ježiška potešíte či rozosmejete. Celý tento týždeň vám budeme prostredníctvom Mišky Kertészovej poskytovať cenné rady na darčeky na poslednú chvíľku.

Vianoce Petra Cmoríka

K interpretom, ktorí si do svojho repertoáru pridali vianočnú pesničku, sa v týchto dňoch zaradil i slovenský hitmaker Peter Cmorik. Ako však tvrdí, skladbu s touto tematikou plánovali spolu s ostatnými členmi kapely už dlhšie. A práve v týchto dňoch svoj Vianočný punč predstavuje aj verejnosti.

Teleráno sledujte v utorok, 17. decembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 4. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na