MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Vianoce Dary Rolins. Takto to vyzerá u hviezdnej speváčky

04. 12 2019 13:23 | markiza.sk
Vianoce Dary Rolins. Takto to vyzerá u hviezdnej speváčky
Vianoce Dary Rolins. Takto to vyzerá u hviezdnej speváčky Foto: Instagram/dararolins_vermi

Ako vyzerajú Vianoce a Mikuláš u Dary Rolins?

Hra pod stromček? Zaručené tipy na darčeky!

HRAtislava privíta všetkých zábavychtivých hráčov cez víkend 7. a 8. decembra. Hlavná hryžnica (knižnica hier) bude obsahovať vyše 1 000 hier, z nej si môžete požičať hry na hranie do hernej zóny. Pripravená je aj hryzbička – priestor s hrami pre najmenšie deti, či desiatky metrov dlhý pás hlavolamov, ktorý potrápi hlavy malých i veľkých. Tradíciou sa stala aj „slovenská ulička“, v rámci ktorej môžete spoznať hry slovenských autorov, tvorivý kút Daniela Heviera a súťaže o hry, do ktorých sa zapojíte hraním sa.

Prichádza čarovná Snehová kráľovná


Na slovenskú scénu prichádza úžasný muzikál Snehová kráľovná Tajomstvo zrkadla. V hlavných úlohách budú hviezdiť speváci a herci Barbora Švidraňová, Darius Koči, Majo Labuda, Romana Dang Van či Lucia Vráblicová. Titulnú skladbu s názvom „Roztopím“ emotívne naspievala speváčka Dominika Mirgová. Prekrásny rodinný muzikál na motívy Hansa Christiana Andersena je o sile lásky a priateľstva, ktorá dokáže roztopiť aj zamrznuté srdce a prebrať ho znova k životu.

Vianoce Dary Rolins

Ako vyzerajú Vianoce a Mikuláš u Dary Rolins? Oslavujú ich s dcéroou Laurou samé či v spoločnosti rodiny? A ako vyzerá ich štedrovečerný stôl? A bez čoho si slávna speváčka nevie predstaviť Vianoce?  To všetko a ešte oveľa viac nám speváčka porozpráva v zajtrajšom Teleráne.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 5. decembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)