MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Máte sedavé zamestnanie? Toto vám hrozí!

03. 12 2019 12:40 | markiza.sk
Máte sedavé zamestnanie? Toto vám hrozí!
Máte sedavé zamestnanie? Toto vám hrozí! Foto: Shutterstock.com

Ako sa vyhnúť problémom?

Máte sedavé zamestnanie? Toto vám hrozí!

Od 6 rokov kedy nás prvýkrát posadia do školskej lavice až po odchod do dôchodku väčšina z nás sedí za stolom. Často veľmi nesprávne, zhrbení, prekrížené nohy. Stále čoraz viac ľudí už preto trápia bolesti chrbta, krku, ruky. Ako sa vyhnúť problémom? Hýbať sa. Ale pol hodina aktívneho pohybu denne nestačí! Najmä keď zvyšné hodiny strávite sedením pri stole, počítači alebo televízore.

Čo robí s deťmi príliš štedrý „Ježiško“?

Už dávno nepíšu deti do lista Ježiškovi jednu hračku, či novú čiapočku. Viac možností na trhu ako aj dostupnosť priniesli so sebou oveľa väčšie nároky či očakávania. Rodičia či iní príbuzní sa práve na Vianoce dokážu poriadne odtrhnúť z reťaze a vyrobia pod stromčekom hotové hračkárstvo. Aký dopad to má na deti a čo ich to do života učí?

Opatovský a Cimbal brothers idú na vianočné turné

Robo Opatovský sa každý rok pred Vianocami vyberie za fanúšikmi so svojimi sviatočnými zimnými songami. Robo ide na turné s temperamentnými Cimbal Brothers. Robove vianočné balady nielenže dostanú nový šat, ale zaznejú aj rezké popové či rockové skladby slovenskej i svetovej proveniencie. Na turné nebude chýbať Robova „Vianočná pošta“, Čas sviečok“, „Dieťa spí“, hity „Natália“, „Prší“ alebo „Keď muž miluje ženu“, ale tiež  „Bohemian Rhapsody“ od Queenu, „Montiho čardáš“, filmová hudba z „Pirátov z Karibiku“ a ďalšie krásne skladby.

Teleráno sledujte v stredu, 4. decembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 7. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na