MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Ako sa zbaviť previsnutej kože

26. 11 2019 13:29 |
MUDr. Martin Boháč
MUDr. Martin Boháč Foto: TV Markíza

Hosťom stredajšieho Telerána bude MUDr. Martin Boháč.

Novinka prezradí, kedy vám mešká spoj

Dopravný podnik v Bratislave prišiel s novinkou, ktorá poteší každého cestujúceho. Po novom zaviedol virtuálne cestovné tabuľky, vďaka ktorým sa každý bude vedieť ľahko orientovať. Vďaka nim si odsledujete, či váš autobus alebo električka majú meškanie a prečo spoj nechodí. Aktuálne informácie o odchodoch z najbližších zastávok budú dostupné okamžite.

Nebezpečné poplašné správy o zavraždených ženách

Po sociálnych sieťach sa v piatok v noci začali šíriť správy o tretej zavraždenej žene v Bratislave. Polícia upozorňuje na to, že ide o „mimoriadne závažnú dezinformáciu, teda hoax“. Šíri sa hlavne na instagrame a na facebooku. Verejnosť vníma tieto informácie veľmi citlivo, keďže 11. novembra našli v bratislavskom prístave doráňanú a podchladenú učiteľku z jazykovej školy Violu Macákovú, ktorá po príchode záchranárov zomrela.

Ako sa zbaviť previsnutej kože

Hosťom stredajšieho Telerána bude MUDr. Martin Boháč, ktorý v relácii Extrémne premeny pomohol mnohým účinkujúcim k väčšiemu sebavedomiu. Ako plastický chirurg ich totiž zbavil nadbytočnej kože a doprial lepší pocit z odvedenej práce.

Teleráno sledujte v stredu, 27. novembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na