MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Cvičiť sa dá aj na babskej jazde

25. 11 2019 10:21 |
Cvičiť sa dá aj na babskej jazde
Cvičiť sa dá aj na babskej jazde Foto: Instagram/zoraczoborova

Nové cvičenie Zory Czoborovej ponúka kondično-posilňovacie cvičenie v hviezdnom štýle.

Pozor na nájdené USB-čko!

Ak rozhádžete na parkovisku 10 USB kľúčov, všetky si nájdu svojho majiteľa. Ľudia by ich zo zvedavosti, bez rozmyslenia vsunuli do svojho počítača... A to je veľké riziko! Na druhej strane, keby na parkovisku bolo rozhádzaných 10 natretých chlebov, nikto by si ich do úst nedal... Prečo tak riskujeme v prípade USB kľúčov?

„Vyhoreli“ a znovu sa postavili na nohy

Dokážete si predstaviť, že by niekto bežal celý maratón šprintérskym tempom? Nie, zrejme by vysilený padol na zem po pár stovkách metrov, tí vytrvalejší po pár kilometroch. Napriek obrovskému vynaloženému úsiliu by nedobehol do cieľa ani prvý, ani medzi prvými. Prečo sa snažíme takto fungovať v našich bežných životoch? Dlhé zoznamy úloh a nestihnuteľné termíny, ktoré nás tlačia do šialených výkonov, nedokážeme znášať dlhodobo – je to šprintérske tempo, ktoré nedá ani ten najlepší bežec. Na jeho konci je často syndróm vyhorenia, ktorý niektorí opisujú ako „infarkt" duše.

Cvičiť sa dá aj na babskej jazde

Nové cvičenie Zory Czoborovej ponúka kondično-posilňovacie cvičenie v hviezdnom štýle. S novými DVD sa môžete venovať posilňovaniu a spevňovaniu jednotlivých svalových skupín: brucha, sedacieho svalstva, stehien a lýtok.

Teleráno sledujte v utorok, 26. novembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 1. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na