MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

S láskou riešia hádky i skladajú piesne

21. 11 2019 13:41 |
Katka Koščová s manželom Michalom Pivovarom
Katka Koščová s manželom Michalom Pivovarom Foto: Profimedia.sk

Prvá slovenská Superstar Katka Koščová je mimoriadny zjav.

EÚ schválila nové povinné súčasti vozidiel

Členské štáty Európskej únie schválili nový zoznam bezpečnostných opatrení. Tie budú od polovice roka 2022 súčasťou povinnej výbavy áut. Novinky platia pre všetky nové autá uvedené na európsky trh. Ide o rozšírené bezpečnostné technológie. Tieto pravidlá nám vraj  pomôžu výrazne znížiť počet úmrtí a vážnych zranení na cestách EÚ.

Deň s Nadáciou Markíza už 6. decembra

6. decembra 2019 Televízia Markíza už šiesty rok za sebou pripravuje jedinečné celodenné podujatie s názvom Deň s Nadáciou Markíza, s ktorým sa spája každoročná finančná zbierka na charitatívne projekty Nadácie Markíza. Cieľom tohtoročnej zbierky je vyzbierať opäť čo najviac financií na podporu krásnych a dôležitých projektov pre choré deti.

S láskou riešia hádky i skladajú piesne 

Prvá slovenská Superstar Katka Koščová je mimoriadny zjav. Večne usmiata, priateľská, milá. S manželom Michalom Pivovarom sa poznajú od svojich 12-tich rokov, od skautingu. Aj po rokoch sa majú veľmi radi. On si ju občas doberá láskavým humorom, inokedy jej verejne vyznáva lásku. Zo všetkých superstáristov je najúspešnejšia, jednoznačne koncertuje najviac. Vyšiel jej už piaty sólový album. A aj napriek tomuto všetkému žije pokojným rodinným životom.

Teleráno sledujte v piatok, 22. novembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na