MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Najvtipnejší slovenský úradník očaril Slovákov

20. 11 2019 11:05 |
Peter Bátor s prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou
Peter Bátor s prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou Foto: Instagram/peter_bator_very_unofficial

Peter Bátor pracuje ako poradca prezidentky Zuzany Čaputovej pre zahraničnú politiku.

Študenti pozor! Cestovanie po EÚ zadarmo je opäť možné            

Európsky parlament opäť spustil možnosť cestovania vlakom po Európe zadarmo. Týka sa to 18-ročných študentov, ktorí sú občania EÚ. Prvýkrát sa budú môcť zviesť vlakom zadarmo 1. apríla 2020. O tom, kto z nich nakoniec cestovné lístky zdarma získa, rozhodne po vyplnení kvízu hodnotiaca komisia. Úspešným žiadateľom potom Európska komisia preplatí cestovné počas letného putovania.

V zákulisí koncertu legendárnych Scorpions

Legendárna skupina Scorpions sa túto jeseň po troch rokoch vrátila na Slovensko. Prierez svojej vyše 50-ročnej hudobnej kariéry pod hlavičkou Crazy World Tour 2019 rockovým nadšencom ponúkne 20. novembra na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Nemecká formácia bratislavskému publiku predstaví svoje najznámejšie hity, ktorými si získali srdcia fanúšikov rockovej muziky. O tom, ako koncert dopadol, nám porozpráva Miška Kertészová.

Najvtipnejší slovenský úradník očaril Slovákov

Peter Bátor pracuje ako poradca prezidentky Zuzany Čaputovej pre zahraničnú politiku. Okrem iného jej pomáha aj pripravovať prejavy. Ale dôležitejšie je, že Peter si založil Instagram (sleduje ho už viac ako 13 tisíc ľudí), kde pravidelne pridáva fotky v kombinácii so svojim jedinečným suchým úradníckym humorom. To z neho urobilo jednoznačne najsledovanejšieho úradníka na celom slovenskom internete.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 21. novembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na