MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Príbehy života legendárneho muzikanta

13. 11 2019 15:48 |
Janko Lehotský
Janko Lehotský Foto: Profimedia.sk

Spevák, klavirista a skladateľ otvára trinástu komnatu svojho detstva a mladosti.

Prepustí Turecko väzňov islamského štátu?

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan varoval štáty Európskej únie, že by jeho krajina mohla prepustiť všetkých väzňov z teroristickej organizácie Islamský štát, ktorých zadržiava a poslať ich do Európy. Reagoval tak na európske sankcie voči Turecku za vrty pri Cypre. V utorok pred svojím odchodom do Spojených štátov Erdogan vyhlásil, že Ankara bude naďalej posielať zahraničných bojovníkov IS do ich vlastí, a to aj napriek tomu, že ich odmietnu prijať.

Spomienky na socialistické zájazdy

Cestovná kancelária Satur je nástupcom Čedoku. Prvý katalóg Čedoku vznikol v roku 1925 s názvom „Naše cesty“. V 80. rokoch bol Čedok najväčším podnikom cestovného ruchu v ČSSR a 4. najväčším podnikom v cestovnom ruchu na svete.

Príbehy života legendárneho muzikanta

Legenda slovenskej populárnej hudby Janko Lehotský v životopisnej knihe Vidíme sa čo nevidieť rozpráva príbeh svojho života. Spevák, klavirista a skladateľ otvára trinástu komnatu svojho detstva a mladosti, spomína na časy účinkovania v slávnom V-klube a v zahraničných baroch, i na roky, keď ako kapelník skupiny Modus slávil najväčšie úspechy.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 14. novembra, od 6.00!

 
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na