MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Na obrazvoky Markízy prichádza šou Utajený šéf!

11. 11 2019 13:47 |
Utajený šéf
Utajený šéf Foto: TV Markíza

Televízny fenomén, ktorý patrí medzi najúspešnejšie svetové formáty, mieri prvýkrát na slovenské obrazovky!

Ako pri chudnutí strácať tuk a nie svaly?

Chudnutie by nemalo znamenať len znižovanie čísla na váhe, ale predovšetkým zmenu pomeru telesných tkanív. Konkrétne by sme sa mali usilovať o rast či zachovanie podielu svalovej hmoty za súčasného znižovania podielu hmoty tukovej. Kým tuk na seba vodu viazať nedokáže, svalová hmota áno. Keď nebudete jeden deň piť a jesť sacharidy, na hmotnosti sa to prejaví, pretože sa svaly "vyfúknu". Len čo sa však napijete, číslo opäť vyskočí. Neupínajte sa preto len na číslo na váhe - pri hladovaní bude hmotnosť klesať, ale na úkor svalov a vody. Keď naopak nasadíte tvrdé tréningy a budete čerpať energiu hlavne zo sacharidov, hmotnosť príliš klesať nebude, ale podiel svalov a tuku sa začne meniť v prospech svaloviny.

Dovolenky „first moment“: Aké sú ich výhody?

Dovolenky first moment – mnohí Slováci uvažujú skôr o Last minute dovolenkách, no posledné roky pobytov na poslednú chvíľu ubúda, respektíve sú čoraz menej výhodné. Namiesto nich však ľudia stále častejšie zvažujú tzv. first moment dovolenky. Aké sú ich špecifiká?

Prichádza šou Utajený šéf!

Televízny fenomén, ktorý patrí medzi najúspešnejšie svetové formáty, mieri prvýkrát na slovenské obrazovky! Pod názvom Undercover Boss zaznamenala táto reality šou obrovský úspech a rekordnú sledovanosť v desiatkach krajín po celom svete, získala aj niekoľko cien Emmy. Televízia Markíza prináša na televízne obrazovky jedinečnú sondu do vzťahov medzi šéfom a zamestnancami. Reality šou predstavuje vysokopostavených manažérov, ktorí týždeň pracujú v utajení vo svojich spoločnostiach. Obleky vymenia za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kanceláriách za kmitanie na najnižšej možnej pozícii vo vlastnej firme.

Teleráno sledujte v utorok, 12. novembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 15. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na