MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Koho tvár bude znieť najviac povedome?

07. 11 2019 13:07 |
Koho tvár bude znieť najviac povedome?
Koho tvár bude znieť najviac povedome? Foto: TV Markíza

Finále piatej série Tvojej tváre sa blíži a posledná epizóda bude poriadne nadupaná.

Kráľovná Alžbeta ako ste ju ešte nevideli!

Kráľovná Alžbeta II. ukázala svoju neformálnu stránku. Na verejnosť sa dostala jej doteraz nezverejnená archívna snímka, na ktorej sa 93-ročná panovníčka usmieva od ucha k uchu a dokonca má ruky vo vreckách šiat. Takto hlavu britskej monarchie naozaj nepoznáme a mnohí si ani nemysleli, že ju takú uvoľnenú vôbec niekedy uvidíme. Fotku zverejnili v magazíne Hello! pri príležitosti vydania novej knihy The Other Side of the Coin: The Queen, the Dresser and the Wardrobe, ktorú napísala kráľovnina dlhoročná osobná asistentka a senior krajčírka Angela Kelly. Jej publikácia prináša iný, "neformálny" pohľad na jej veličenstvo.

Fenomén švédskeho thrilleru v Teleráne

Stefan Ahnhem (1966) žije v Kodani a už vyše dvadsať rokov píše scenáre pre televíziu aj film. V roku 2014 debutoval románom Obeť bez tváre, ktorým priviedol švédsky detektívny román k novým výškam prostredníctvom inteligentnej koláže psychologického trileru, americkej akčnosti a severskej detektívnej tradície.

Koho tvár bude znieť najviac povedome?


Finále piatej série Tvojej tváre sa blíži a posledná epizóda bude poriadne nadupaná. Prekvapením bude spoločné vystúpenie kompletnej osmičky aj viaceré duety. V deviatom kole bola vyhlásená semifinálová štvorka - Nela Pocisková, Saša Gachulincová, Dávid Hartl a Noel Czuczor. Tých teraz čakajú sólo vystúpenia, kým druhá štvorica si užije spoločné duety. V tom pánskom nebudú chýbať viacerí špeciálni hostia.

Teleráno sledujte v piatok, 8. novembra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)