MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Ako si známa herečka si užíva materstvo?

16. 10 2019 11:55 | www.markiza.sk
Zuzana Kubovčíková Šebová
Zuzana Kubovčíková Šebová Foto: TV Markíza

Naším hosťom bude vo štvrtok herečka Zuzana Kubovčíková Šebová, ktorá nám okrem iného prezradí, ako sa jej darí skĺbiť pracovné a materské povinnosti.

Koľko stojí stužková?

Symbolický vstup do dospelosti každý z nás spomína počas celého života. Pre rodinný rozpočet to však nie je lacný špás. Koľko stojí organizácia? Oplatí sa šaty kúpiť, nechať si ušiť či požičať? Koľko stojí kaderník a vizážista? Sú rozdiely v regiónoch? Odpovede pozná reportérka Telerána Viktória Lancošová.

Ako si známa herečka si užíva materstvo?

Aj keď ju aktuálne vídame na Markíze v Hornej Dolnej a v šou Tvoja tvár znie povedome, momentálne si naplno užíva materskú. Naším hosťom bude aj herečka Zuzana Kubovčíková Šebová, ktorá nám okrem iného prezradí, ako sa jej darí skĺbiť pracovné a materské povinnosti.

Odštartoval štátom riadený skríning rakoviny prsníka

O skríningovej mamografii prsníka, ktorá je najúčinnejšou metódou zistenia rakoviny prsníka v počiatočnom štádiu, kedy ešte nevytvára metastázy a na ktorú teraz všetky tri zdravotné poisťovne formou náhodného výberu pozývajú ženy v určenej vekovej kategórii, sa porozprávame s ministerkou zdravotníctva Slovenskej republiky MUDr. Andreou Kalavskou.

Sledujte Teleráno s Kvetkou a Tomášom vo štvrtok, 17. októbra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na