MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Nový začiatok kapely Chinaski

15. 10 2019 13:45 | www.markiza.sk
Chinaski - Láska a data
Chinaski - Láska a data Foto: YouTube / Chinaski

Predstaviť Videoklip k prvotine Láska a data z najnovšieho, v poradí už jedenásteho albumu nazvaného jednoducho 11 k nám prídu chlapci z kapely Chinaski.

Množstvo potravín končí v koši

Z rodinného rozpočtu nám nákupy potravín ukrajujú tento rok opäť o čosi viac ako ten minulý. Niektoré domácnosti si možno aj preto nemôžu dovoliť poriadny obed aspoň každý druhý deň. Na druhej strane však stále potravinami plytváme - sú ich naďalej plné smetné koše. Odpoveď na otázku, ako potravinovému odpadu zabrániť a čo s ním, keď už vznikne, budeme hľadať s Evou Sadovskou, analytičkou WOOD & Company.

Držanie tela ovplyvňuje vývoj reči

Aké najčastejšie chyby pri držaní tela si majú rodičia všímať u svojich detí, keď rastú; prečo je riskantné dlhodobé ležanie s tabletom/smartfónom v ruke; aké rečové chyby by si mali rodičia všimnúť na deťoch či ako im pomôcť vie klinická logopedička Mgr. Teréz Zupko (ADELI Medical Centre).

Nový začiatok kapely Chinaski

S pozvánkou na chystané koncertné turné a predstaviť Videoklip k prvotine Láska a data z najnovšieho, v poradí už jedenásteho albumu nazvaného jednoducho 11 k nám prídu chlapci z kapely Chinaski - Michal Malátný a Tomi Okres.

Sledujte Teleráno s Lenkou a Romanom v stredu, 16. októbra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na