MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Heňa Mičkovicová v milostnom trojuholníku

07. 10 2019 11:15 | www.markiza.sk
Henrieta Mičkovicová
Henrieta Mičkovicová Foto: TV Markíza

Šarmantná herečka k nám do štúdia zavíta s pozvánkou na skvelú španielsku komédiu o manipulácii, podvodoch a mimoriadnom prekvapení na záver!

Tablety na chudnutie

Je to len biznis s pochybnými prípravkami pre dôverčivých ľudí? Alebo majú aj reálny základ, na základe ktorého dokážu zafungovať? Odpoveď na obe otázky znie áno. Áno, na trhu s výživovými doplnkami sa akoby roztrhlo vrece s kadejakými tabletkami a inými zaručenými spôsobmi ako jednoducho a zázračne schudnúť. Na druhej strane zas jestvujú prípravky, ktoré naozaj dokážu napomôcť pri redukcii telesnej hmotnosti. Tie sú aj oficiálne zaregistrované a môžete ich nájsť v číselníku ADC, a mnohé z nich sú dostupné aj v lekárni. Ako sa zorientovať vedia výživový poradca z Extrémnych premien Michal Páleník a farmakológ/farmaceut PharmDr. Peter Stanko.

Heňa Mičkovicová v milostnom trojuholníku

Šarmantná herečka, ktorá tvorí jeden z najstabilnejších párov v našom šoubiznise s kolegom Alexandrom Bártom, k nám do štúdia zavíta s pozvánkou na skvelú španielsku komédiu o manipulácii, podvodoch a mimoriadnom prekvapení na záver!

Prvá dáma slovenského vína

Našimi hosťami budú aj Ing. Dorota Pospíšilová, CSc. - dáma, ktorá zasvätila život šľachteniu vína so svetovým úspechom - a spisovateľka Andrea Kellö Žačoková, utorka knihy SuperŽENY mapujúcej príbehy päťdesiatky odvážnych a akčných žien, ktoré sa nebáli kráčať svojou vlastnou cestou.

Sledujte Teleráno s Lenkou a Romanom v utorok, 8. októbra, o 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na