MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Zo zákulisia koncertu Erosa Ramazottiho

04. 10 2019 10:22 | lch
Eros Ramazzotti
Eros Ramazzotti Foto: Profimedia.sk

Talianska pop-rocková hviezda Eros Ramazzotti ohlásil celosvetové turné i blížiaci sa zrod nového štúdiového albumu.

Karel Gott bude mať pohreb so štátnymi poctami

Zosnulý český spevák Karel Gott bude mať pohreb so štátnymi poctami, nie štátny pohreb. Vo štvrtok to oznámil český premiér Andrej Babiš. Môžem len povedať, že to nebude klasický štátny pohreb, aký sme od revolúcie mali len jeden, ale skôr pohreb so štátnou poctou. Bude to trochu niečo iné. Vláda sa v stredu popoludní zhodla, že Gott bude mať štátny pohreb, ak si to bude priať jeho rodina. Zároveň v uznesení schválila, že deň jeho pohrebu bude zároveň dňom smútku. Pohreb so štátnymi poctami sa koná za prítomnosti čestnej stráže, ale na rozdiel od štátneho pohrebu bez armádneho sprievodu a vojenských pôct. Počas pohrebu tiež zaznie hymna a vystavia aj štátnu vlajku. Gott zomrel v utorok krátko pred polnocou. Naposledy vydýchol doma, obklopený rodinou. Spevák nedávno informoval, že má leukémiu. Dožil sa 80 rokov.

Na dioptrické okuliare potrebujete peniaze. Koľko?

Špecialisti so Zuzanou Javorovou - Je pravda, že každý človek raz bude potrebovať okuliare - pýtala sa Zuzka odborníka. Vraj áno, od určitého veku, okolo 40teho roku života.

Zo zákulisia koncertu Erosa Ramazottiho

Talianska pop-rocková hviezda Eros Ramazzotti ohlásil celosvetové turné i blížiaci sa zrod nového štúdiového albumu. Slovensko v sobotu ovládol taliansky temperament na jeseň budúceho roka Idol ženských sŕdc, ale aj milovníkov Talianska, Eros Ramazzotti, zverejnil dátumy celosvetového turné k novému albumu Vita Ce Nè, ktorý uzrie svetlo sveta v novembri tohto roku. Názvom albumu vyjadruje, že má život ešte pred sebou. Svoju rovnomennú celosvetovú koncertnú šnúru odštartuje vo februári budúceho roka v Nemecku. Svoje najväčšie hity, ale aj novinky z avizovaného albumu, predstaví na piatich kontinentoch. Na cestách naprieč svetom tak bude neuveriteľných osem mesiacov. Charizmatický spevák ani tento raz nevynechal srdce strednej Európy a slovenskému ľudu priblíži taliansky temperament v hlavnom meste 5.10.2019. Päťdesiatštyriročný rodák z Ríma známy svojimi veľkolepými produkciami a efektnými pódiovými scénami i projekciami na štadióne Ondreja Nepelu ponúkol veľkolepú show, ktorej súčasťou bude okrem noviniek i prierez jeho 35 ročnej hudobnej kariéry.

Sledujte Teleráno v pondelok, 7.októbra, o 6.00!

 

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na