MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Popularizuje angličtinu

02. 10 2019 12:25 | www.markiza.sk
Deti sa učia jazyky
Deti sa učia jazyky Foto: Shutterstock.com

Napriek dyslexii a dysgrafii u učí na gymnáziu a navyše sa ju snaží zábavnými videami spopularizovať! Naším hosťom bude nadšený učiteľ angličtiny Bronislav Sobotka.

Zmeny vo výživnom na dieťa

Na otázky ako je upravené vymáhanie výživného vo svete a u nás, aká je priemerná suma výživného, za akých podmienok ho možno získať a čo by znamenalo, keby štát prevzal na seba vymáhanie pozná odpovede advokát JUDr. Marcel Boris.

Greta Thunbergová burcuje svet

Šestnásťročná švédska klimatická aktivistka je nositeľkou jedného z najskloňovanejších mien súčasnosti. Podľa expertov je z pohľadu osobného marketingu nevídaným úkazom. Svet ju objavil pred rokom, odvtedy svojím príkladom inšpirovala milióny mladých, aby bojovali za zelenšiu budúcnosť. Stretla sa s mnohými poprednými svetovými politiky. Marketingoví experti vyzdvihujú schopnosť zaujať, ale aj polarizovať spoločnosť. Viac už vie redaktorka zahraničného spravodajstva Ivana Miklánková.

Popularizuje angličtinu

Ešte ako študent mal veľké problémy s jazykmi. Nerozumel im a odmietal sa ich len tak bezcieľne „nabifliť." V dvadsiatich rokoch sa zhodou náhod dostal k angličtine, do ktorej sa podľa vlastných slov zamiloval. Teraz ju učí na gymnáziu a navyše sa ju snaží zábavnými videami spopularizovať! Naším hosťom bude i nadšený učiteľ angličtiny Bronislav Sobotka.

Sledujte Teleráno s Lenkou a Romanom vo štvrtok, 3. októbra, od 6.00!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 1. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na