MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Spojili sa v duete o toxickej láske

30. 09 2019 14:02 | lm
Spojili sa v duete o toxickej láske
Spojili sa v duete o toxickej láske Foto: Instagram/carmelparadise

Slovenský raper D-Fly a Carmel Paradise spojili sily.

Neočkovaný chlapec takmer zomrel na tetanus

Zaočkovanosť proti tetanu z roka na rok klesá. Kým pred desiatimi rokmi bolo zaočkovaných proti tetanu 99,2 percenta ľudí, vlani to bolo 96,5 percenta. Tetanus je najmä vďaka očkovaniu u nás či v Česku veľmi zriedkavý. Vo Fakultnej nemocnici v Brne teraz hospitalizovali chlapca, ktorý sa tetanom nakazil. Nemocnica tvrdí, že tetanus liečia prvýkrát po 15 rokoch. Chlapec zrejme nebol očkovaný. U nás bol posledný prípad tetanu pred dvoma rokmi. Nakazil sa štvorročný chlapec, ktorý tiež nebol očkovaný.

Akých je 10 dní bez mäsa pre mäsožravca?

Miška Kertészová, redaktorka Telerána, si vyskúšala 10 dní bez mäsa. Zajtra je Deň vegetariánov a zárove§ uplynie desiaty deň jej "bezmäsovej" výzvy. Aké to pre ňu bolo? Pocítila nejaké zmeny? Ako sa to odrazilo na jej peňaženke či dokonca váhe?

Spojili sa v duete o toxickej láske

Slovenský raper D-Fly (vlastným menom Denis Vlašič) zaujal vlani svojím oficiálnym vstupom na scénu prostredníctvom debutového mixtapového albumu Child of Blood Diamonds, ktorý vydal pod ochrannými krídlami Majka Spirita a vydavateľstva Spirit Music. Tento rok avizuje množstvo noviniek a kolaborácií, ktoré štartuje vo veľkom štýle – duetom so speváčkou Carmel Paradise. Ich spoločná pesnička je o dvoch ľuďoch, ktorí chcú byť spolu, ale vedia, že by to nebol zdravý vzťah a že k sebe nepatria. Na jednej strane sa majú radi, na druhej strane si navzájom ubližujú.

Teleráno sledujte v utorok, 1. októbra, o 6.00 h.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na