MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Stopla kariéru, ukončila vzťah a odletela do Kambodže

25. 09 2019 15:34 | LM
Stopla kariéru, ukončila vzťah a odletela do Kambodže
Stopla kariéru, ukončila vzťah a odletela do Kambodže Foto: Instagram/ninaskalikova

24-ročná Slovenka sa rozhodla opustiť sľubnú kariéru a kúpila si jednosmernú letenku do Kambodže, aby sa venovala dobrovoľníctvu.

Banky zvyšujú poplatky: aké a odkedy?

Od novembra niektoré služby v bankách pravdepodobne zdražejú. Finančné domy opäť avizujú zmeny cenníkov a poplatkov. Kým v minulom roku banky realizovali spolu 39 zmien, teda priemerne dve zmeny sadzobníkov, v tomto roku realizovali banky zmeny zatiaľ 27-krát. Pre porovnanie, v roku 2017 to bolo 33-krát, a v roku 2016 rekordných 83-krát. Zmeny v cenníkoch sú podľa portálu zamerané predovšetkým na poplatky súvisiace s operáciami vykonávanými na pobočkách bánk a hlavne na prácu s hotovosťou. Niektoré poplatky výrazne rastú, dokonca až dvojnásobne.

Čo robiť v prípade krachu cestovnej kancelárie?

Cestovná kancelária Thomas Cook, ktorej začiatok sa datuje do roku 1841, oznámila v pondelok bankrot po tom, ako sa jej nepodarilo presvedčiť vládu ani súkromných veriteľov, aby jej poskytli peniaze na záchranu. V dôsledku jej krachu uviazlo v dovolenkových destináciách po celom svete zhruba 600 000 turistov. Koniec jednej z najväčších cestoviek však ovplyvní celý turistický ruch.

Stopla kariéru, ukončila vzťah a odletela do Kambodže

24-ročná Slovenka sa rozhodla opustiť sľubnú kariéru a kúpila si jednosmernú letenku do Kambodže, aby sa venovala dobrovoľníctvu. Nečakala však, že počas tejto cesty nájde svoju lásku na Instagrame. Nina je krásna žena s dobrým srdcom, ktorá sa vybrala do ďalekej Ázie, aby si splnila sen o dobrovoľníctve a vystúpila zo svojej komfotnej zóny. 24-ročná talentovaná fotografka z Modry, ktorá sa rozhodla ukončiť niekoľkoročný vzťah a kúpila si jednosmernú letenku do Kambodže.

Teleráno sledujte vo štvrtok, 26. septembra, o 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na