MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Miro Jaroš má ďalší hit!

24. 09 2019 13:23 | lm
Miro Jaroš má ďalší hit!
Miro Jaroš má ďalší hit! Foto: Instagram/jarosmiro

Miro Jaroš v novom klipe „Dospelý", vzdáva hold každému poctivému zamestnaniu.

Ako naštartovať svoj imunitný systém?

Desíte sa jesene, následne i zimy? Prichádzajú k vám spolu s ochladením opakujúce sa infekcie? Máte pocit, že vaša imunita hapruje? Nie ste v tom sami! Ľudí s oslabenou, či poruchami imunity je stále viac. Jeden z najlepších imunológov na Slovensku (alebo v strednej Európe) nám dnes prezradí, prečo je to tak, čo môžeme urobiť sami pre zlepšenie a kedy radšej vyhľadať lekára? Prečo sme v 21. storočí čoraz náchylnejší k civilizačným chorobám? Čo našu imunitu ohrozuje najviac a čo jej naopak najviac prospieva?

Enzýmy pre zdravé srdce a cievy

Srdcovo-cievne ochorenia patria medzi najčastejšie príčiny smrti u Slovákov. Čím sú tieto ochorenia spôsobené? Dá sa predísť týmto ochoreniam alebo aspoň eliminovať riziko ich vzniku?

Miro Jaroš má ďalší hit!

Miro Jaroš v novom klipe „Dospelý", vzdáva hold každému poctivému zamestnaniu. Hovorí o tom, že pre deti sú ich rodičia hrdinami a je jedno, aké majú zamestnanie, pretože všetky sú rovnako krásne. Chytľavá melódia, zapamätateľné slová a hlboká pointa. Miro Jaroš má nový klip k pesničke „Dospelý". V hlavnej úlohe sú tam opäť deti, ktoré milujú a obdivujú svojich rodičov. Miro chce klipom odkázať, že všetky poctivé zamestnania stoja za to, aby ich deti nasledovali. Aj preto je otec v klipe smetiar a mama krajčírka.

Teleráno sledujte v stredu, 25. septembra, o 6.00 na Markíze.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 2. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na